2:4
1:4
- : -

FBC Dobruška - FbC Sokol Předměřice n/L 4:10
8. Karel Zachariáš, 17. Matěj Stodůlka, 24. Vít Holeček, 44. Daniel Hroch - 6. Jakub Šimůnek, 10. Bohumil Plíšek, 25. Jakub Šimůnek, 27. David Hroch, 28. Jakub Šimůnek, 30. Jan Bednář, 33. Marek Potůček, 38. Václav Ponča, 42. Jan Bednář, 43. Filip Hron; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Luboš Šustr 13 - Josef Mostecký 11; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:4;
45:00
43:30
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Daniel Hroch, asistoval Jakub Krycner (4:10).
43:30
Neuvidíš, neuvěříš...Daniel Hroch se prosazuje krásnou střelou do pravé šibenice
42:40
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Filip Hron, asistoval Jakub Šimůnek (3:10).
41:01
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Václav Ponča (3:9).
41:00
Kéžby šly hráči s číslem 68 obranné povinnosti tak dobře jako DJing na dětském karnevalu
37:36
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča bez asistence (3:8).
36:05
Vyloučen hráč Filip Hron družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za držení.
34:19
Omlouváme se za objektivnost zápisu, ale hlídáme přitom i psa
32:26
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Jakub Šimůnek (3:7).
30:00
30:00
29:06
27:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek bez asistence (3:5).
26:29
Vlastní branku družstva FBC Dobruška vstřelil David Hroch (3:4).
25:36
další pozdrav rybářské síti za branou od týmu Dobruška
25:14
šmrdlavka opět svými střelami baví všech 5 diváků
24:31
23:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vít Holeček, asistoval Jan Patrik Hanuš (3:2).
16:16
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Stodůlka, asistoval David Hroch (2:2).
15:00
15:00
11:11
Vyloučen hráč Bohumil Plíšek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
10:48
Vyloučen hráč Matěj Stodůlka družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
09:45
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Marek Potůček (1:2).
07:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karel Zachariáš, asistoval Martin Senko (1:1).
05:31
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Filip Hron (0:1).