1:2
0:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 1:6
30. Lukáš Hofman - 1. Jan Jiráň, 3. Marek Lamplot, 9. Marek Lamplot, 18. Jan Jiráň, 26. Jakub Tauer, 33. Daniel Novák; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 4 + Ondřej Volný OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 21 - Jan Kyselý 12; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:1;
45:00
43:48
Vyloučen hráč Lukáš Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
43:09
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:52
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
41:52
Vyloučen hráč Ondřej Volný družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
32:57
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Daniel Novák, asistoval Jakub Tauer (1:6).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lukáš Hofman, asistoval Ondřej Volný (1:5).
25:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer bez asistence (0:5).
17:52
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Jiráň, asistoval Marek Lamplot (0:4).
15:00
15:00
08:16
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot z trestného střílení (0:3).
03:09
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vražení zády.
02:01
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Daniel Novák (0:2).
00:20
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Jiráň, asistoval René Hora (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Lukáš Hofman, Tomáš Hejzlar, Ondřej Volný, Matyáš Havrda, Jiří Hofman