2:0
8:0
- : -

SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Jaroměř 12:2
1. Ivan Pytlík, 13. Ivan Pytlík, 20. Michal Sotona, 29. Simon Opavský, 32. Adam Bartoš, 32. Adam Bartoš, 35. Jaroslav Čihák, 35. Simon Opavský, 36. Filip Bača, 38. Simon Opavský, 42. Jaroslav Čihák, 45. Michal Sotona - 10. Dušan Völgyi, 15. Matěj Horký; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Pytlík 7, Martin Lelek 2 - Patricie Šedivá 16; po třetinách: 2:2, 2:0, 8:0;
45:00
44:47
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Ivan Pytlík (12:2).
41:41
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jaroslav Čihák, asistoval Michal Vokatý (11:2).
40:34
Timeout TJ Sokol Jaroměř
37:16
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Simon Opavský, asistoval Filip Bača (10:2).
35:49
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Lelek družstva SK Spartak Slatiňany
35:25
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Filip Bača, asistoval Jaroslav Čihák (9:2).
34:44
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Simon Opavský bez asistence (8:2).
34:21
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jaroslav Čihák, asistoval Ivan Pytlík (7:2).
31:43
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Adam Bartoš, asistoval Ivan Pytlík (6:2).
31:01
30:00
30:00
28:52
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Simon Opavský, asistoval Jaroslav Čihák (4:2).
26:43
Vyloučen hráč Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:16
18:15
Vyloučen hráč Matěj Horký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:22
Vyloučen hráč Michal Vokatý družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Horký, asistoval Dušan Völgyi (2:2).
12:56
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Michal Sotona (2:1).
11:06
Vyloučen hráč Simon Opavský družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za špatné střídání.
09:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dušan Völgyi, asistoval Pavel Macháček (1:1).
00:34
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Simon Opavský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Tomáš Marel, Matěj Horký, Dušan Völgyi, Pavel Macháček, Jan Makyda
00:00
Line-up domácích SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Michal Vokatý, Ivan Pytlík, Simon Opavský, Jaroslav Čihák