3:1
3:1
- : -

EMCO Cholerics - IBK Svatý hole Kladno B 8:7
7. Štěpán Wagenknecht, 10. Michal Kadlec, 19. Michal Kadlec, 22. Jakub Hajník, 28. Ondřej Krajíček, 36. Michal Kadlec, 40. Michal Kadlec, 44. Michal Kadlec - 7. Jan Marek, 9. Pavel Habada, 12. Michal Šmíd, 13. Jan Marek, 15. Tomáš Prchal, 26. Jan Juklíček, 44. Pavel Habada; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michal Holan ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 2:5, 3:1, 3:1;
45:00
43:54
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada z trestného střílení (8:7).
43:18
Timeout IBK Svatý hole Kladno B
43:18
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Jakub Hajník (8:6).
41:25
Vyloučen hráč Matouš Vlasák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
39:07
38:16
Vyloučen hráč Pavel Habada družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za sekání.
35:23
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Ondřej Popelka (6:6).
30:00
30:00
27:58
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Krajíček, asistoval Tomáš Tajer (5:6).
25:19
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jan Juklíček, asistoval Lukáš Mach (4:6).
21:45
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jakub Hajník z trestného střílení (4:5).
20:00
Vyloučen hráč Ondřej Krajíček družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání.
18:59
15:00
15:00
14:58
Vyloučen hráč Václav Babor družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:44
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Pavel Habada (2:5).
12:31
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jan Marek, asistoval Michal Šmíd (2:4).
11:05
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Michal Šmíd, asistoval Jan Marek (2:3).
09:52
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Jan Kadlec (2:2).
08:21
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada, asistoval Tomáš Prchal (1:2).
06:47
06:44
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Štěpán Wagenknecht, asistoval Jan Kadlec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Svatý hole Kladno B:
00:00
Line-up domácích EMCO Cholerics: brankář: Michal Holan; hráči v poli: Ondřej Krajíček, Jan Kadlec, Ondřej Popelka, Michal Kadlec, Jakub Hajník