2:4
- : -
FBC LYNX

FBC LYNX - VSK ČVUT Praha Neo 5:6
16. Tomáš Zíval, 18. Erik Brümmer, 24. Jiří Zajíček, 27. Jan Mikeš, 31. Zdeněk Ulč - 18. Michal Šmíd, 21. Jindřich Bareš, 26. Tomáš Henel, 31. Michal Tripes, 33. Martin Žebera, 34. Tomáš Přasličák; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Luboš Kratochvíl ? - Martin Novák ?; po třetinách: 0:0, 3:2, 2:4;
36:00
35:59
Nakonec se nic dalšího nestalo, akorát Zívi zlomil novou florbalku v poslední sekundě zápasu. Přejme ať mu další vydrží o něco déle. Gratulujeme hráčům Neo k výkře a čest hráčům Lynx :) Díky a naviděnou.
34:00
Velký obrat začal u golmana Nea, který poslal do běhu Praslimu. Ten individuálně proběhl a angličákem zavěsil. Neo se ujímá vedení.
33:50
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Tomáš Přasličák, asistoval Martin Novák (5:6).
32:42
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Martin Žebera, asistoval Rudolf Kristian (5:5).
30:55
Po vlažném začátku utkání je z toho nakonec docela drama. Oba týmy přidali po jednom gólu. Za Neo se prosadil Tripy po vybojovaném míčku od Baryho. Stav utkání 5:4 pro Lynx.
30:48
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Michal Tripes, asistoval Jindřich Bareš (5:4).
30:00
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Zdeněk Ulč, asistoval Vladimír Hladík (5:3).
29:30
Kluci z Lynx si přesilovku dlouho neužili, špatně se dohodli při střídaní a hraje se 4 na 4.
29:12
Vyloučen hráč Vladimír John družstva FBC LYNX na 2 minuty za špatné střídání.
28:10
Tom Henel nabral na vidle Johnyho z Lynx. A po zásluze si vykoledoval dvě minuty. Přesilovka pro Lynx.
28:02
Vyloučen hráč Tomáš Henel družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za bránění ve hře.
26:34
Tom Henel srovnal účty na 3:3. To se však nelíbilo Honzovi Mikešovi, který rychlou přízemní střelou schoval míček do rohu branky za golmana Nea. 4:3 pro Lynx.
26:21
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Jan Mikeš bez asistence (4:3).
25:32
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Tomáš Henel bez asistence (3:3).
24:20
Bary z Nea nabídl loženku Praslimu na backhand, ten však odkrytou bránu netrefil.
24:00
24:00
23:12
Johny povodil dva hráče Nea a nahrál Zajdovi, který vymetl pavučinu. Po krásné akci 3:2 pro Lynx.
23:11
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Jiří Zajíček, asistoval Vladimír John (3:2).
20:16
Bary jim to vrátil i s úroky = teploměr i na druhé straně. 2:2!
20:15
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Jindřich Bareš, asistoval Michal Tripes (2:2).
18:01
Konečně se to trochu rozjelo. Nejdříve střelou z půlky vyrovnali hráči Neo. Následně Karlos nasadil klasický teploměr golmanovi Neo a poslal žluté Lynx do vedení.
17:30
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Erik Brümmer, asistoval Jan Mikeš (2:1).
17:16
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Michal Šmíd bez asistence (1:1).
15:37
Po nahrávce Johnyho to konečně Zívi prostřelil. Lynx se ujímají vedení.
15:22
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Tomáš Zíval, asistoval Vladimír John (1:0).
12:50
Utkání je vvyrovnané. Více ze hry mají momentálně hráči Neo, díky přesilové hře.