0:1
3:3
- : -

TJ Sokol Kostomlaty n/L - OLYMP FLORBAL B 6:4
4. Matouš Holub, 13. Jakub Malínek, 14. Jakub Kaucký, 32. Jakub Kaucký, 39. David Svoboda, 42. Jiří Jeník - 27. Jan Hladík, 31. Matěj Špalek, 42. Michal Karban, 44. Patrik Čeliš; rozhodčí: David Hertz - Filip Koucký; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Malínek ? - Filip Hejtík ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 3:3;
45:00
44:37
Dalsim spalovacem sance nalevo se stava Piech.
43:50
Leva strana je pro Olymp prokleta. Tentokrat nesedla strela Karbanovi.
43:09
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Jan Šotola (6:4).
42:59
Olymp zkousi dal v sesti, zatim celkem neklidne.
42:37
Sotola po strele protivnika nahral dalsimu pred branou.
41:59
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jiří Jeník, asistoval Jakub Kaucký (6:3).
41:35
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Václav Lauda (5:3).
41:16
Timeout OLYMP FLORBAL B
41:16
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
40:15
Jde do tuheho. Uz i Laudovi klouzou gumy. Nasledne i brzdy vypovedeli sluzbu, kdyz prebehnul balon.
38:58
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil David Svoboda, asistoval Tomáš Novák (5:2).
38:58
Odrazeny balon doskakal se opet dostal do branky hostujicich.
37:02
Karban si ted na chleba namazal jednoho z obrancu Kostomlat, druhy uz se mu tam bohuzel nevesel.
34:45
Vyloučen hráč Jakub Malínek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
34:36
Lauda predvadi sve zrychleni, kdyz utekl utocnikovi na plne care.
33:39
Take Malinek si musel po vzoru Hejtika zahrat na fotbalistu.
31:55
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Kaucký bez asistence (4:2).
30:26
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Jan Hladík (3:2).
30:00
30:00
29:46
Olympu byla nadelena hned dvojita presilovka.
29:45
Vyloučen hráč Jakub Malínek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za držení.
29:45
Vyloučen hráč Matouš Holub družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
26:52
Vyloučen hráč Matěj Hojdar družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:26
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Hladík, asistoval Tomáš Slavík (3:1).
26:26
Po prihravce Slavika za branou si Hladik s chuti probaletil pres hriste.
25:39
Vyloučen hráč Jakub Kaucký družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
23:08
Hejtik si spletl florbal s fotbalem. Vykopava balon mimo hriste. Ovsem neverili by jste, jakou rychlost do sveho "behu" vlozil!
22:51
Celis ted celil nehezke situaci u mantinelu, prezil.
22:12
Hojdar prestreluje pul volne brany po Laudově nahravce.
20:05
Niki Lauda svym rychlym prijezdem zachranuje Olymp pred dalsim obdrzeni branky
17:56
Karban vybojoval balon na mantinelu a ze stredu rozdal Celisovi. Hoste situaci precetli a Celis vypalil do prvniho, ktery stal pred nim.
17:05
Hojdar hezky rozbehnul akci, k Celisovi se ovsem balon nedostal pres obrance domacich.
16:31
Karban v rohu beztrestne srolovan
15:42
Nahozeny balon Olympu kostomlatsti prihodne baseballove odpaluji.
15:00
15:00
14:48
Karban opet v sanci, ale slozen obrancem domacich.
14:38
Karban v sanci, skoda ze nedsotal lepsi nahravku a byl nucen si obehnout brankoviste.
13:57
Slavik si ted poradil hned se tremi hraci domacich.
13:19
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Kaucký, asistoval Tomáš Novák (3:0).
12:42
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Malínek, asistoval Tomáš Novák (2:0).
12:10
V rohu Kostomlat souboj tezsich vah v podani Spalka a Ludvara.
11:11
Duo Celis a Karban skoro ukazkova predvedli vykrizeni. Skoro.
10:30
Piech jiz zadychan a nechce se natahnout pro naservirovany balon.
09:17
Nebezpecna beckhandovka se ritila na branu hosti. jiz rozchytany Hejtik usmernil strelu mimo branu.
09:03
Nejdrive Nemcik podklouznul, nasledne samotny prezident Piech.
07:19
Prvni vetsi rozbehnuti v podani Karbana. Hra jinak stale spise staticka.
06:00
Dalsi nebezpecna strela na Hejtika. Cil trefen primo do stredu.
04:55
Hejtik zkousi sklouznutim povrch dnesniho kluziste.
03:39
Skore dnesniho zapasu strelou od mantinelu otevira holoubek.
03:38
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matouš Holub, asistoval Jakub Kaucký (1:0).
02:20
Z duvodu vadne klavesnice na pocitaci bude odted prenos bez hacku a carku. Za komplikace se omlouvame.
01:30
Od začátku utkání u balónu převážně Olymp.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Filip Koucký.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, Michal Karban, Matěj Hojdar, Jan Šotola, Patrik Čeliš