3:0
3:0
- : -

FbC Barracudas Slaný - Tatran Střešovice B 11:1
7. David Mistrík, 8. Lukáš Reymar, 9. Tomáš Richtr, 12. Tomáš Richtr, 15. Lukáš Reymar, 19. David Mistrík, 20. Jan Šikýř, 25. Tomáš Koten, 38. Tomáš Richtr, 38. Tomáš Richtr, 39. Jiří Rafaj - 11. Michal Pelichovský; rozhodčí: Ondřej Benačan - Lukáš Husák; vyloučení: 2 + Jiří Budil ČK1 + 5:4 + Jan Koldušek ČK1 + 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Hugo Kalina ?; po třetinách: 5:1, 3:0, 3:0;
45:00
44:52
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil Štěpán Černý.
39:13
Vyloučen hráč Vladimír Ouřada družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
38:25
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj bez asistence (11:1).
37:47
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Filip Dolejší (10:1).
37:31
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Tomáš Ježek (9:1).
32:31
Vyloučen hráč Jan Doskočil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
25:59
Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil Lukáš Reymar.
24:42
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Petr Lacko (8:1).
23:59
Vyloučen hráč Petr Introvič družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
23:16
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:47
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jan Šikýř, asistoval David Mistrík (7:1).
18:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík, asistoval Petr Lacko (6:1).
15:00
15:00
14:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Lukáš Reymar, asistoval Petr Lacko (5:1).
13:06
Vyloučen hráč Ondřej Franěk družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost.
13:06
Vyloučen hráč Ondřej Franěk družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
11:23
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Lukáš Reymar (4:1).
10:27
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Pelichovský bez asistence (3:1).
08:59
07:48
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Lukáš Reymar, asistoval Vojtěch Laštůvka (2:0).
06:46
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík, asistoval Vojtěch Hlava (1:0).
05:21
Vyloučen hráč Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný do konce utkání.
05:21
Vyloučen hráč Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 5 minut za hrubost.
05:21
Vyloučen hráč Jan Koldušek družstva Tatran Střešovice B do konce utkání.
05:21
Vyloučen hráč Jan Koldušek družstva Tatran Střešovice B na 5 minut za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B:
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Patrik Martinovský, Vojtěch Laštůvka, Tomáš Richtr, Petr Lacko, Lukáš Reymar