2:3
4:0
- : -

Tatran Střešovice B - FbC Red Dragons Hořovice 8:4
9. Jakub Harapát, 14. Jan Pádr, 17. Jáchym Kareis, 24. Štěpán Černý, 35. Jáchym Kareis, 36. Jan Pádr, 41. Vladimír Ouřada, 42. Jan Pádr - 9. Vojtěch Plecitý, 16. Vojtěch Plecitý, 24. Lukáš Fišer, 26. Dušan Valo; rozhodčí: Martin Jirka - Ondřej Benačan; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Jungmann ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 4:0;
45:00
41:43
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Pádr, asistoval Štěpán Černý (8:4).
40:36
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Vladimír Ouřada, asistoval Jan Koldušek (7:4).
38:22
Vyloučen hráč Vladimír Ouřada družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
35:17
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
35:17
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Pádr, asistoval Ondřej Franěk (6:4).
34:55
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Vladimír Ouřada (5:4).
30:00
30:00
25:12
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Ondřej Rácz (4:4).
23:45
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Jan Pádr (4:3).
23:38
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vojtěch Plecitý (3:3).
16:51
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Antonín Keprta (3:2).
15:22
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Vítek Plešmíd (2:2).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Pádr, asistoval Michal Pelichovský (2:1).
08:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý bez asistence (1:1).
08:17
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Harapát, asistoval Vladimír Ouřada (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Ondřej Benačan.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Jiří Lizec, Lukáš Fišer, Dušan Valo, Jakub Lukavský, Ondřej Rácz
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice B: brankář: Aleš Jungmann; hráči v poli: Antonín Keprta, Jakub Harapát, Vladimír Ouřada, Petr Introvič, Jáchym Kareis