0:2
2:2
- : -

OLYMP FLORBAL B - Wizards DDM Praha 10 C 4:6
3. Michal Karban, 8. David Nesnídal, 40. Erik Němčík, 45. Pavel Piech - 14. Robin Běhal, 14. Petr Krob, 25. Robin Běhal, 30. Robert Smutný, 33. Robin Běhal, 38. Petr Krob; rozhodčí: David Hertz - Filip Koucký; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Tomáš ? - Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:2;
45:00
44:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Pavel Piech, asistoval Matěj Hojdar (4:6).
43:43
Vyloučen hráč Alex Šorf družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:33
Timeout OLYMP FLORBAL B
39:11
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Erik Němčík, asistoval Jan Hladík (3:6).
37:02
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Petr Krob, asistoval Robert Smutný (2:6).
37:02
Vyloučen hráč Robert Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za nesportovní chování.
32:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Robin Běhal, asistoval Vít Voltr (2:5).
30:00
30:00
29:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Robert Smutný, asistoval Vojtěch Mikoláš (2:4).
24:13
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Robin Běhal, asistoval Vojtěch Židův (2:3).
15:00
15:00
13:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Petr Krob, asistoval Vojtěch Mikoláš (2:2).
13:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Robin Běhal, asistoval Alex Šorf (2:1).
07:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Nesnídal, asistoval Tomáš Slavík (2:0).
04:56
Vyloučen hráč Matěj Hojdar družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
02:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Matěj Hojdar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Filip Koucký.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10 C:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Tomáš; hráči v poli: Michal Karban, Matěj Hojdar, Jan Šotola, Jan Hladík, Patrik Čeliš