1:3
0:3
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FBC Slavia Praha 1:7
21. Ondřej Rácz - 7. Matouš Doubek, 19. David Laho, 20. Filip Bílek, 29. Daniel Alfery, 32. Matouš Doubek, 38. Filip Bílek, 39. Roman Malík; rozhodčí: Lukáš Husák - Martin Jirka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Tomáš Koval ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:3;
45:00
40:07
Timeout FBC Slavia Praha
40:07
Vyloučen hráč Lukáš Fišer družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za špatné střídání.
38:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Roman Malík, asistoval Ondřej Otáhal (1:7).
37:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Bílek, asistoval Jakub Puciow (1:6).
31:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval Jakub Puciow (1:5).
30:00
30:00
28:44
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Daniel Alfery, asistoval Filip Bílek (1:4).
27:32
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
20:13
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jiří Lizec (1:3).
19:34
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Bílek, asistoval Pavel Sláma (0:3).
18:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Vítek Popov (0:2).
17:18
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
06:08
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval Antonín Štička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Dušan Valo, Jakub Lukavský, Ondřej Rácz, Jiří Lizec, Lukáš Fišer