4:2
- : -
Las Plantas

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Las Plantas 10:4
4. Richard Klíma, 5. Martin Entlicher, 15. Martin Entlicher, 16. Martin Entlicher, 21. Richard Klíma, 29. Matěj Špaček, 37. Jan Kapucián, 40. Richard Klíma, 43. Jakub Jestříbek, 44. Filip Horák - 24. Vladimír Smetana, 29. Jiří Ullmann, 36. Jan Oriš, 44. Vladimír Smetana; rozhodčí: Nikola Staňková - Jan Husák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hájek ? - Jan Příkopa ?; po třetinách: 3:0, 3:2, 4:2;
45:00
43:27
Branku družstva Las Plantas vstřelil Vladimír Smetana, asistoval Jan Steinic (10:4).
43:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Filip Horák, asistoval Richard Klíma (10:3).
42:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Jan Kapucián (9:3).
39:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Gustav Ondrejčík (8:3).
36:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Martin Zima (7:3).
35:02
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jan Oriš, asistoval Jiří Ullmann (6:3).
30:00
30:00
28:58
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jiří Ullmann, asistoval Martin Šrot (6:2).
28:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Matěj Špaček, asistoval Jan Kapucián (6:1).
23:42
20:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Marek Zelený (5:0).
15:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Entlicher, asistoval Jan Kapucián (4:0).
15:00
15:00
14:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Entlicher, asistoval Martin Zima (3:0).
12:30
Vyloučen hráč Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za hra na zemi.
04:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Entlicher, asistoval Matěj Špaček (2:0).
03:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Las Plantas:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Marek Zelený, Jakub Vrzák, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Filip Horák