0:1
1:4
- : -

ACEMA Sparta Praha B - XPS Network Tatran Střešovice B 2:5
11. Pavel Weiss, 44. Kryštof Plicka - 24. Petr Jedlička, 39. Matyáš Poch, 43. Viktor Mochan, 44. Matyáš Padevět, 44. Jonáš Mareš; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Klusáček ? - Jan Linhart ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:4;
45:00
43:45
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jonáš Mareš bez asistence (2:5).
43:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Kryštof Plicka bez asistence (2:4).
43:13
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matyáš Padevět bez asistence (1:4).
43:00
Timeout ACEMA Sparta Praha B
42:19
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Viktor Mochan, asistoval Adam Přib (1:3).
42:02
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B neproměnil Adam Kocián.
38:17
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matyáš Poch, asistoval Petr Jedlička (1:2).
30:00
30:00
23:33
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Petr Jedlička bez asistence (1:1).
18:09
Vyloučen hráč Jonáš Mareš družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:45
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
10:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Pavel Weiss, asistoval Matěj Eisenkolb (1:0).
05:30
Na tyčky zatím 0:3.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Matyáš Poch, Jiří Hadamovský, Matěj Švarc, Filip Píše, Denis Dvořáček
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha B: brankář: David Klusáček; hráči v poli: Jan Gregor, Kryštof Plicka, Tomáš Jílek, Pavel Weiss, Adam Šimek