0:3
0:3
- : -

SKP České Budějovice B - FBC Dynamo Strakonice 0:11
4. Jan Lang, 11. Martin Steinocher, 12. Lukáš Kurz, 13. Robert Turinský, 15. Martin Steinocher, 19. Lukáš Kurz, 19. Lukáš Kurz, 25. Lukáš Kurz, 38. Vladimír Krejčí, 39. Lukáš Kurz, 40. Martin Steinocher; rozhodčí: Václav Paletář - Martin Hrubec; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ladislav Dvořák ? - Tomáš Prokopius ?; po třetinách: 0:5, 0:3, 0:3;
45:00
44:20
Vyloučen hráč Lukáš Kurz družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
43:26
Vyloučen hráč Václav Hrdina družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
39:19
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Radek Sýkora (0:11).
38:31
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Petr Novotný (0:10).
37:05
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Vladimír Krejčí, asistoval Jaroslav Doležal (0:9).
35:43
Vyloučen hráč Zdeněk Hajný družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
29:31
Vyloučen hráč Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra rukou.
24:28
19:49
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:16
Vyloučen hráč Martin Rypl družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:47
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Tomáš Čekan (0:7).
18:31
15:00
15:00
14:49
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Tomáš Čekan (0:5).
12:55
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Robert Turinský, asistoval Lukáš Kurz (0:4).
11:16
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Robert Turinský (0:3).
10:27
03:03
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Lukáš Kurz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dynamo Strakonice: brankář: Tomáš Prokopius; hráči v poli: Tomáš Čekan, Robert Turinský, Dušan Andrle, Lukáš Kurz, Jan Lang