1:0
1:0
- : -

FBC Dynamo Strakonice - FBC Došwich Milevsko B 2:1
26. Václav Hrdina, 38. Radek Sýkora - 3. Filip Čáp; rozhodčí: Martin Hrubec - Patrik Plocha; vyloučení: 7:1 + Vojtěch Štván 5; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Prokopius ? - Miloš Kahoun ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:0;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
43:50
Je jisté, že do zápasu už nezasáhne kanonýr Václav Dvořák, zřejmě se mu obnovilo zranění kolena.
43:35
Fanoušci tlačí Došwiháky ke srovnání.
42:27
Timeout FBC Došwich Milevsko B
42:20
Kahoun si nechal svůj nejlepší zákrok na konec zápasu. Pravou nohou vykopává střelu agresivního Kurze a drží svůj tým v naději na srovnání.
41:25
Blíží se nám konec utkání. Milevští tlačí, podaří se srovnat?
40:36
Starší z Dvořáků v našem klubu trestuhodně míjí branku.
38:24
Časoměřič zapomněl pustit 3 sekundy čas, což vyvolalo velkou nevoli na střídačce domácích.
37:20
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Radek Sýkora bez asistence (2:1).
37:20
Z brejku se prosazuje strakonický Sýkora a posílá hosty do vedeni.
36:45
U pravého mantinelu nám teď leží strakonický Čekan. Karma mu to vrátila. Ano, tento hráč zlomil našemu lídrovi Procházkovi florbalovou hůl značky Exel.
35:13
Hráč hostí s číslem 5 se teď prohnal kolem Čápa. Situaci hasil Hejk, dnes má formu.
34:20
Susmilich sám před brankou. Jak to dopadlo? Střela úplně mimo.
33:13
Kryštof, Sísa, Kryštůfek Robin předvedl svůj přehled ve hře a střelou na zadní mantinel hledal své spoluhráče za brankou domácích.
32:30
What the save z ní z tribuny. Brankář Prokopius se teď opravdu vyznamenal.
31:31
Kahynátor, jak je brankář Milevska znám u svých spoluhráčů kryje střelu Dynama.
30:50
Časoměřič Staněk věří, že už to bude čistá hra. Bude to tak?
30:00
30:00
Máme za sebou druhou periodu, ve které jsme spíše než pohledný florbal viděli aktivitu obou týmů spíše v tvrdých soubojích. V poslední periodě se máme na co těšit.
30:00
29:21
Nejvíce práce má dnes rozhodně Vlasta Dvořák, který má službu na rovnání mantinelů.
28:35
Vyloučen hráč Václav Hrdina družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:16
V přesilovce 4 na 3 zatím Strakonice nepředvedly vůbec nic.
27:02
26:41
Vyloučen hráč Vladimír Charypar družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za zdržování hry.
25:55
Timeout FBC Dynamo Strakonice
25:55
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Václav Hrdina, asistoval Lukáš Kurz (1:1).
25:55
Konečně nám Dynamo něco ukázalo ze svého útočného umu, využívá přesilovku a máme srovnáno.
23:26
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hrubost.
23:26
Vyloučen hráč Vojtěch Štván družstva FBC Došwich Milevsko B na 5 minut za hrubost.
23:26
Štván tvrdě atakoval svého protihráče a je z toho velká mela.
23:16
V přesilovce Milevska operuje před brankou dvoumetrový Štván, brankář jistě nic nevidí.
22:55
Vyloučen hráč Václav Hrdina družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
22:47
Střela jednoho z obránců Dynama končí na nosu kapitána Hejka.
21:30
Posily milevských z juniorů nám dnes zatím moc toho neukázali. Přijde změna?
20:13
Vyloučen hráč Lukáš Kurz družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra rukou.
20:13
Vyloučený Kurz nese svůj trest velmi těžce. Šance pro hosty odskočit do dvoubrankového stavu.
19:08
Susmilich, který není moc oblíbený v dalším sportu co hraje nejdříve zkazil rozehrávku, ale poté prošel celým hřištěm, předložil míček Charyparovi, který trestuhodně minul.
17:39
Na zápas se přišla podívat i maminka milevského brankáře. Zatím na svého syna musí být velmi pyšná.
16:49
Teď jsme měli na hřišti kulturní vložku. Zraněný brankář juniorů Dvořák čistí brankoviště a je tu nutno podotknout, že mu to jde!
16:09
Došwich Došwich ozývá se z vyprodané milevské haly.
15:00
15:00
Máme za sebou velmi napínavou první periodu plnou pěkných akcí a soubojů. Zatím jsou aktivnější hráči Došwihu, ale Strakonice o přestávce rozjíždějí velké taktiky. Máme se na co těšit. Zůstaňte s námi.
15:00
13:56
Hráči z týmu od Otavy zatím hrozí spíše z brejků, které ale nemají takovou kvalitu jaká by k překonání Kahouna mohla stačit.
13:22
Neskutečné oklamání Štvána, ten kluk má opravdu rychlé ruce.
11:27
Moc se nám líbí , jak si Vláďa Šimák odskočil od pořadatelského stolku a momentálně ze střídačky podporuje svého mladšího kolegu Kahouna.
08:59
Vyloučen hráč Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
08:59
Emoce gradují. Hráči na sebe ze střídaček pokřikují.
08:07
Nejproduktivnějšímu hráči Došwihu Procházkovi se nepodařilo prostrčit míček na volného spoluhráče. Asi je unaven z dlouhé noci u přítelkyně Elišky.
06:36
Nejsilnější hráč milevského týmu Jirka Kolář zkoušel kličku alá Mikael Granlund, ale bohužel to skončilo jen zraněním brankáře Dynama. Zdravotník dnes bude mít asi dost práce.
04:55
Alexa zkoušel najít z rohu hřiště skulinku mezi betony, ovšem marně.
03:53
Nemáme odehrané ani čtyři minuty hry a rozhodčí už napomíná Charypara. Vláďo nezlob!
02:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Filip Čáp bez asistence (0:1).
02:01
Rozehrávku hostí vypíchnul opět aktivní Čáp a střelou na zadní tyč otevírá skóre. Jeho přítelkyně z něj bude mít jistě radost.
01:14
Rychlý brejk Strakonic hasí na poslední chvíli Čáp
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko B:
00:00
Line-up domácích FBC Dynamo Strakonice: brankář: Tomáš Prokopius; hráči v poli: Tomáš Čekan, Robert Turinský, Dušan Andrle, Lukáš Kurz, Jan Lang