1:3
4:2
- : -

SK Domaslavice B - FbK Horní Suchá B 5:7
22. Filip Górny, 28. Martin Zemánek, 30. Vojtěch Wojnar, 32. Martin Zemánek, 36. Martin Zemánek - 2. Joel Mrózek, 7. Joel Mrózek, 21. Pavel Krucina, 22. Milan Mašurka, 23. Martin Petřík, 26. Joel Mrózek, 34. Jan Goryczka; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Czepiec ? - Tomáš Jeřábek ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 4:2;
36:00
35:16
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Martin Zemánek, asistoval Adam Langer (5:7).
34:41
Vyloučen hráč David Gavenda družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za sekání.
33:29
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Jan Goryczka, asistoval Marian Wožniak (4:7).
31:40
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Martin Zemánek, asistoval David Gavenda (4:6).
29:31
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Adam Langer (3:6).
27:12
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Martin Zemánek, asistoval Filip Górny (2:6).
25:25
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Joel Mrózek z trestného střílení (1:6).
24:00
24:00
23:44
Vyloučen hráč Pavel Krucina družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:11
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Martin Petřík, asistoval Milan Mašurka (1:5).
21:46
Branku družstva SK Domaslavice B vstřelil Filip Górny, asistoval Adam Langer (1:4).
21:08
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Milan Mašurka, asistoval Milan Mašurka (0:4).
20:27
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Pavel Krucina z trestného střílení (0:3).
20:27
Vyloučen hráč Radim Waliczko družstva SK Domaslavice B na 2 minuty za opakované přestupky.
18:13
Vyloučen hráč Jan Goryczka družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za sekání.
15:06
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá B neproměnil Milan Mašurka.
12:00
12:00
09:20
Vyloučen hráč Daniel Pawlas družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za sekání.
06:05
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Joel Mrózek, asistoval Tomasz Cielecki (0:2).
01:27
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Joel Mrózek, asistoval Daniel Pawlas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá B:
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice B: brankář: Patrik Czepiec; hráči v poli: Miroslav Bartek, Aleš Onderka, David Gavenda, Adam Langer, Martin Zemánek