1:2
3:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang - Z.F.K. Petrovice B 6:7
8. Petr Jemelka, 12. Jiří Mojžíšek, 16. Tomáš Krásný, 28. Jakub Neděla, 31. Jakub Neděla, 39. Martin Grobelný - 2. Marek Cihelka, 9. Jiří Mareš, 22. Martin Schulhauser, 22. Martin Schulhauser, 31. Marek Cihelka, 32. Marek Cihelka, 36. Marek Cihelka; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Veltšmíd ? - Pavel Šuška ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:3;
39:00
38:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Martin Grobelný, asistoval Tomáš Krásný (6:7).
36:15
Vyloučen hráč Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
35:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (5:7).
31:37
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval David Tomala (5:6).
30:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Jakub Neděla, asistoval Ondřej Bojko (5:5).
30:07
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Jakub Kloza (4:5).
27:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Jakub Neděla, asistoval Jiří Mojžíšek (4:4).
26:00
26:00
21:57
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (3:4).
21:30
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (3:3).
19:15
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
15:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Tomáš Krásný, asistoval Jiří Mojžíšek (3:2).
13:00
13:00
11:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Jiří Mojžíšek, asistoval Tomáš Krásný (2:2).
10:28
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice B neproměnil Vítězslav Růžička.
09:39
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice B neproměnil Roman Ochodek.
08:51
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Vítězslav Růžička (1:2).
07:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Petr Jemelka, asistoval Jiří Mojžíšek (1:1).