2:4
- : -
FBC Hlučín

Z.F.K. Petrovice B - FBC Hlučín 7:7
4. Karel Šamonil, 9. Vítězslav Růžička, 10. Vítězslav Růžička, 13. Martin Schulhauser, 21. Vítězslav Růžička, 30. Marek Cihelka, 35. Marek Cihelka - 6. Ondřej Janečka, 21. Martin Myška, 23. Martin Myška, 27. Martin Myška, 35. Jan Dřevjaný, 37. Ondřej Janečka, 39. Michal Řezák; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Jakub Rataj ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:4;
39:00
38:57
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Michal Řezák, asistoval Filip Gavelek (7:7).
38:41
Timeout FBC Hlučín
36:39
Timeout Z.F.K. Petrovice B
36:39
Vyloučen hráč Martin Myška družstva FBC Hlučín na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:00
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Ondřej Janečka, asistoval Michal Řezák (7:6).
34:29
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Jan Dřevjaný, asistoval Filip Gavelek (7:5).
34:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Roman Ochodek (7:4).
30:03
Vyloučen hráč Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
29:36
26:14
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Martin Myška, asistoval Filip Gavelek (5:4).
26:00
26:00
22:45
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Martin Myška, asistoval Nikolas Thiel (5:3).
20:53
20:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (5:1).
13:00
13:00
12:58
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Pavel Šuška (4:1).
09:41
08:04
05:20
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Ondřej Janečka, asistoval Tomáš Kohút (1:1).
03:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Roman Ochodek (1:0).