1:4
3:0
- : -

Florbal Sokolov B - Florbal Slavoj Tachov 8:4
6. Pavel Izakovič, 7. Lukáš Dudek, 9. Lukáš Dudek, 12. Pavel Izakovič, 18. Pavel Izakovič, 31. Lukáš Dudek, 40. Lukáš Hajmacher, 44. Lukáš Hajmacher - 23. Marek Sedlák, 25. Jan Flor, 27. Marek Sedlák, 28. Jakub Vlasák; rozhodčí: Jakub Iha - Václav John; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Ondřej Motl 11 - Petr Kučera 7, Michal Jerling 12; po třetinách: 4:0, 1:4, 3:0;
45:00
43:20
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Lukáš Hajmacher bez asistence (8:4).
40:36
Timeout Florbal Slavoj Tachov
39:25
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Lukáš Hajmacher, asistoval Jan Hájek (7:4).
33:34
Vyloučen hráč Robert Rampa družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:49
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Lukáš Dudek, asistoval Pavel Izakovič (6:4).
30:00
30:00
27:03
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jakub Vlasák, asistoval Marek Sedlák (5:4).
26:05
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Daniel Mrkvan (5:3).
25:41
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov B neproměnil Lukáš Dudek.
24:13
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jan Flor, asistoval Marek Sedlák (5:2).
23:54
Vyloučen hráč Robert Rampa družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za sekání.
23:43
Vyloučen hráč Milan Šindelář družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
22:17
Vyloučen hráč Lukáš Hajmacher družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:00
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Dominik Surják (5:1).
17:36
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
17:21
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Pavel Izakovič, asistoval Robert Rampa (5:0).
16:12
Vyloučen hráč Pavel Žalud družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:42
Vyloučen hráč Lukáš Hajmacher družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za blokování hokejky.
11:12
11:12
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Jerling družstva Florbal Slavoj Tachov
08:24
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Lukáš Dudek, asistoval Marek Novák (3:0).
06:48
Vyloučen hráč Jakub Vlasák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
06:21
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Lukáš Dudek bez asistence (2:0).
05:03
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Pavel Izakovič, asistoval Marek Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slavoj Tachov: brankář: Petr Kučera; hráči v poli: Jakub Vlasák, Daniel Mrkvan, Marek Sedlák, Dominik Surják, Jan Flor