0:1
3:1
- : -

Florbal Teplice B - FBC DDM Kati Kadaň B 4:3
11. Daniel Marek, 38. Michal Kovář, 44. Miroslav Hisem, 45. Michal Kovář - 14. Lukáš Schönauer, 29. Lukáš Schönauer, 41. Michal Malý; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 1:5; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Weiss ? - Jan Kroupa ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1;
44:16
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Michal Kovář, asistoval Dan Becher (4:3).
44:14
Vyloučen hráč Lukáš Schönauer družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za bránění ve hře.
43:21
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Miroslav Hisem, asistoval Tomáš Weiss (3:3).
40:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Michal Malý, asistoval Jiří Prokop (2:3).
39:45
Vyloučen hráč Jakub Derka družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za sekání.
37:55
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Michal Kovář, asistoval Jakub Derka (2:2).
33:50
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
28:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Lukáš Schönauer, asistoval Michal Malý (1:2).
26:48
Vyloučen hráč Filip Novák družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:21
12:00
Vyloučen hráč Petr Boguský družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za sekání.
10:55
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Daniel Marek, asistoval Michal Novotný (1:0).
08:16
Vyloučen hráč Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň B: brankář: Jan Kroupa; hráči v poli: Michal Malý, Lukáš Schönauer, Filip Novák, Martin Šruma, Michal Fučík
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice B: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Michal Novotný, Tomáš Weiss, Stanislav Kvasňa, Michal Kovář, Karel Bursa