1:1
4:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň B - DDM Dynamo Teplice 6:5
8. Pavel Černý, 21. Michal Malý, 36. Lukáš Schönauer, 38. Martin Šuba, 41. Martin Šuba, 44. Lukáš Schönauer - 5. Vojtěch Strejcovský, 9. Vojtěch Strejcovský, 17. Vojtěch Strejcovský, 33. Jiří Czerwenka, 39. Jan Čermák; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Majerčík ? - Jakub Podlucký ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 4:2;
45:00
44:59
Kadaň už nic nedovolila. Skvělá třetina v rozhodla o jejich výhře. Loučíme se s Vámi a zase někdy na viděnou.
44:02
Jestli tohle Kadaň doklepe, bude to parádní třetina v jejich podání. Je vidět, že to jsou zkušený borci.
44:01
Timeout DDM Dynamo Teplice
43:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Lukáš Schönauer, asistoval Michal Malý (6:5).
40:45
Fanoušci už se hrnou. Nyní se nám tady hlásí Jirka Skála. Všichni kdo tu ještě nejste tak honem. Za pár okamžiků nám začne teprve utkání, které stojí za to vidět. Utkají se Motecký Sypači s Florbal Teplice B. Tak honem honem ať na Vás zbyde místo.
40:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Martin Šuba, asistoval Jan Čermák (5:5).
40:43
Kadáááň vyrovnává. Projektil z hole Martin Šuby protrhl snad i kalhoty golmana. Zápas jak se patří.
38:24
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Čermák bez asistence (4:5).
38:24
Takhle se hrajou přesilovky! Ráno jak z kanónu, která málem položila branku. DDM jde znova do vedení.
37:41
Vyloučen hráč Petr Boguský družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za hrubost.
37:41
Rozhodčí nám říká ,,dej mu hrubost" zapisujeme a píšeme hrubost.
37:20
Martin Šuba teď ukázal, že to nějakou chvílku hraje. Parádní indivindy akcí rozvlnil síť za Podluckým.
37:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Martin Šuba, asistoval Jiří Prokop (4:4).
36:00
Loženka jak blázen. Zcela prázdná branka Majerčíka koukala na "střelce" DDM. Ovšem nic z toho nebylo. Asi mládí :/
35:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Lukáš Schönauer, asistoval Pavel Černý (3:4).
35:15
Lukáš Schönauer si počínal lépe než při trestném střílení a snižuje na 3:4
32:19
Vyloučen hráč Lukáš Kešner družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:19
Kešner skočil na lep při rozehrávce Kadaně a zapsal se do análů dvouminutovým trestem.
32:04
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Pavel Zeman (2:4).
32:04
Nádherná nahrávka od Zemana do středu velkého brankoviště. Tam už měl lehkou úlohu Jiří Czerwenka.
30:30
Nádherný pas země, vzduch a loženka pro kata s číslem 95.
30:00
30:00
Po 2 minutách přestávky začínáme třetí dějství. Bule znova pro Teplice.
30:00
29:49
Druhá část nás bavila mnohem více než ta první. Kdo to máte kousek, sedejte do auta a honem do sportovní haly v Mostě. Byla by škoda nechat si tuto podívanou ujít.
28:16
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň B neproměnil Lukáš Schönauer.
28:16
Ohohooo. Máme tady ukzané X nad hlavou rozhodčího. To znamená jediné. NÁJEZD!
28:16
Lukáš Schönauer. si věřil. Přistoupil k balónu, klidným krokem došel k bráně a trefil brankáře přesně na pupík.
25:58
Hra se zrychluje, přitvrzuje a začíná nás bavit. Pro těch zhruba 35 fanoušků se jedná o podívanou jak z Národního divadla.
25:16
Šebek se nám dal asi na vyšívání :D Zkusil to mezi trojici soupeřů, ovšem bez úspěchu.
24:13
Jak by řekli v Americe ,,GREAT SAVE BY MAJERCIK!!!!"
22:39
Kadaňský Prokop se ohlíží po rozhodčích a žádá si faul. Ti ovšem se stojickým klidem nechávají pokračovat ve hře.
20:53
Hleďme!!! Podlucký v bráně je lehce zatuhlý. Nenápadná střela od největšího kata Malého končí v brance.
20:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Michal Malý, asistoval Michal Fučík (2:3).
19:23
Žluto-modré barvy Teplic jsou neustále v pohybu a to dělá problém Katům. Ti jsou všude pozdě. Herní převaha jasně na straně "juníků" z DDM.
16:39
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jan Doležal (1:3).
16:39
Strejcovký zkomletoval hattrick, Jan Doležal připsal třetí áčko. Vypadá to, že kluci spolu už někdy trénovali.
15:31
Rozhodčí to budou mít dnes drahé. Další trefení balónkem zkušenějšího arbitra.
15:13
Druhá přesilovka Katů byla stejně špatná jako ta první. Proto jedinou šanci měl Teplický Červ.
15:00
15:00
13:13
Vyloučen hráč Filip Jahodář družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
13:13
Teplický Jahodář skočil soupeři na záda, k tomu ťuknul do hokejky a už nám odpočívá na trestné lavici.
12:15
Kadaňský Michal Malý teď zkusil indivinduální akci, ale nic z toho nebylo.
10:53
Míček teď skáče jak hopsakoule po brankové čáře. Rozhodčí David Scholz ovšem jasně rozpažuje a hra pokračuje.
09:34
Teplice v další šanci!!! Tento tým z lázeňského města rozhodně nehraje v žádném odpočinkovém tempu.
08:20
Taaak to byla odpověď. Teplice opět tahají za delší konec.
08:15
07:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Pavel Černý, asistoval Daniel Dolanský (1:1).
07:40
Neproměněná šance Kešnera na straně jedné, otočená hra a skóre je 1:1. Nedáš dostaneš.
07:02
Chyba v rozehrávce u branky Kadaně a další šance. Ovšem střela míří vedle.
04:57
04:57
První střela co mířila na branku Kadaně. Golmán byl na zemi pomalu a DDM vedou 1:0
04:08
Přesilovka uplynula jako voda a žádnou pořádnou šanci jsme neviděli.
01:01
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra rukou.
01:01
První vyloučení. Za hru rukou se na trestnou lavici posadil hráč číslo 6 z týmu DDM Teplice.
00:01
První bule. Dílčí vítěztví na úvod si připisují hráči DDM Teplice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Jan Čermák, Michal Miletín, Lukáš Kešner, Jiří Czerwenka, Pavel Zeman
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň B: brankář: Jakub Majerčík; hráči v poli: Michal Malý, Lukáš Schönauer, Filip Novák, Martin Šruma, Michal Fučík
00:00
Vítáme Vás u třetího utkání dnešního dne. To nám začne o chvilku, jelikož Kadaňský Kati jsou plní sil.
00:00
Připravte si pití a chipsy za 2. minutky začínáme :)
00:00
Atmosféra houstne. Utkání se připravuje ke svému úvodnímu buly. Je cítit napětí na obou stranách.