3:1
3:1
- : -

Sportovní klub Fbc Most - Florbal Teplice B 7:4
12. Petr Řeháček, 18. Marek Pohl, 24. Ljubislav Djuranovič, 30. Jiří Jelínek, 35. Roman Miškolci, 44. Marek Pohl, 45. Petr Řeháček - 8. Milan Gerhard, 9. Milan Gerhard, 29. Stanislav Kvasňa, 40. Martin Severa; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Lenko ? - Daniel Weiss ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:1;
45:00
44:35
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Petr Řeháček, asistoval Roman Miškolci (7:4).
43:26
Timeout Florbal Teplice B
43:26
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Radek Valoušek (6:4).
39:43
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Martin Severa, asistoval Dan Becher (5:4).
34:53
Vyloučen hráč Petr Řeháček družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za blokování hokejky.
34:34
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Roman Miškolci, asistoval Petr Řeháček (5:3).
30:00
30:00
29:09
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Jiří Jelínek, asistoval Josef Libecajt (4:3).
28:35
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Stanislav Kvasňa, asistoval Martin Severa (3:3).
23:50
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Josef Libecajt (3:2).
17:37
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Jiří Jelínek (2:2).
15:00
15:00
11:06
08:59
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Milan Gerhard, asistoval Stanislav Kvasňa (0:2).
07:53
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Milan Gerhard, asistoval Martin Severa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice B: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Michal Novotný, Tomáš Weiss, Stanislav Kvasňa, Michal Kovář, Karel Bursa