2:4
- : -
FBS Olomouc

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc 3:13
1. Klára Portešová, 37. Ester Volná, 37. Klára Portešová - 2. Eva Řeháková, 7. Eva Řeháková, 7. Karolína Sigmundová, 10. Pavla Pejzlová, 17. Andrea Palinková, 18. Anna Němcová, 22. Anna Němcová, 30. Karolína Sigmundová, 30. Patricie Naswetterová, 34. Pavla Pejzlová, 37. Anna Křížková, 37. Eva Řeháková, 43. Anna Němcová; rozhodčí: Jiří Kroupa - Aleš Horváth; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Veronika Jalcsová ? - Barbora Opletalová ?; po třetinách: 1:4, 0:5, 2:4;
45:00
42:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Anna Němcová, asistoval Patricie Naswetterová (3:13).
36:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Andrea Palinková (3:12).
36:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Anna Křížková bez asistence (3:11).
36:30
Timeout FBS Olomouc
36:30
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Portešová bez asistence (3:10).
36:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ester Volná bez asistence (2:10).
33:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Pavla Pejzlová bez asistence (1:10).
30:00
30:00
29:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Patricie Naswetterová, asistoval Anna Němcová (1:9).
29:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Andrea Palinková (1:8).
28:39
Vyloučen hráč Dominika Vlachovská družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
21:28
17:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Anna Němcová bez asistence (1:6).
16:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Andrea Palinková, asistoval Karolína Sigmundová (1:5).
15:00
15:00
09:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Pavla Pejzlová, asistoval Lenka Ryšavá (1:4).
07:13
Vyloučen hráč Klára Portešová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
06:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Eva Řeháková (1:3).
06:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Lenka Ryšavá (1:2).
01:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková bez asistence (1:1).
00:04
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Portešová, asistoval Martina Koláčková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Barbora Opletalová; hráči v poli: Anna Křížková, Martina Pejzlová, Martina Řeháková, Veronika Divišová, Lenka Ryšavá
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Klára Šuláková, Klára Portešová, Martina Koláčková, Petra Švantnerová, Dominika Vlachovská