1:1
6:0
- : -

Florbalová akademie MB - FORZA Tatran 12:3
6. Lukáš Studený, 7. Vladimír Peteřík, 7. Lukáš Studený, 10. Lukáš Studený, 10. Michal Vlk, 24. Lukáš Studený, 25. Štěpán Jirounek, 27. Viktor Hostinský, 32. Michal Vlk, 34. Jiří Bouška, 36. Michal Vlk, 36. Jiří Bouška - 3. David Sluka, 3. Juraj Šádek, 17. Juraj Šádek; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Roman Švapík ? - Jiří Klíma ?; po třetinách: 5:2, 1:1, 6:0;
36:00
35:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Petr Kubelka (12:3).
35:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Vlk, asistoval Lukáš Studený (11:3).
33:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Štěpán Jirounek (10:3).
32:33
Vyloučen hráč Michal Vlk družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
31:05
26:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Milan Dufek (8:3).
24:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Štěpán Jirounek, asistoval Viktor Hostinský (7:3).
24:00
24:00
23:33
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Štěpán Jirounek (6:3).
16:41
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek bez asistence (5:3).
12:00
12:00
09:16
09:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Jiří Bouška (4:2).
06:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Viktor Hostinský (3:2).
06:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vladimír Peteřík, asistoval Milan Dufek (2:2).
05:28
02:43
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval David Sluka (0:2).
02:07
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil David Sluka, asistoval Martin Zelenka (0:1).
01:30
První ohrožení branky Mladé Boleslavy ... neúspěšné.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Jiří Klíma; hráči v poli: Radim Javůrek, Patrik Kopřiva, Jiří Jandáček, Marek Dvořák, Martin Zelenka