0:4
0:2
- : -

FBC Playmakers Prostějov - SK K2 Prostějov 0:11
3. Vojtěch Laurenčík, 3. Ondřej Schön, 8. Stanislav Elsner, 10. Miroslav Bukovan, 12. Matěj Ošťádal, 15. Vojtěch Laurenčík, 21. Michal Glacner, 21. Vojtěch Laurenčík, 22. Adam Bakule, 27. Adam Bakule, 34. Jakub Godla; rozhodčí: Marek Pavlovský - Václav Killar; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štěpán Tichý ? - David Pařenica ?; po třetinách: 0:5, 0:4, 0:2;
36:00
33:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Jan Grepl (0:11).
26:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Bakule, asistoval Petr Frýda (0:10).
24:00
24:00
21:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Bakule bez asistence (0:9).
20:44
Timeout FBC Playmakers Prostějov
20:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík, asistoval Martin Kouřil (0:8).
20:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Glacner, asistoval Ondřej Schön (0:7).
16:54
Vyloučen hráč Petr Frýda družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:07
Vyloučen hráč Filip Schuster družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
14:07
12:00
12:00
11:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Ošťádal, asistoval Ondřej Schön (0:5).
10:42
Vyloučen hráč Šimon Dubrava družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
09:31
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Miroslav Bukovan, asistoval Adam Bakule (0:4).
07:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner bez asistence (0:3).
02:37
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Schön, asistoval Jakub Godla (0:2).
02:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík, asistoval Jakub Godla (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pavlovský a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: David Pařenica; hráči v poli: Petr Frýda, Jakub Godla, Matěj Ošťádal, Jan Grepl, Michal Glacner
00:00
Line-up domácích FBC Playmakers Prostějov: brankář: Štěpán Tichý; hráči v poli: Jakub Sonnevend, Richard Minx, Tomáš Novák, Filip Schuster, Albert Navara