0:1
2:1
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - FBC Česká Lípa 4:6
3. Petr Kudrnovský, 6. Ondřej Plocar, 27. Jan Mašek, 30. Jan Mašek - 1. Petr Procházka, 2. David Marhan, 5. Kamil Gembec, 7. Tomáš Taran, 17. Petr Procházka, 33. David Marhan; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jan Černý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Josef Capoušek 22 - Aleš Havlas 21; po třetinách: 2:4, 0:1, 2:1;
36:00
32:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Petr Procházka (4:6).
30:32
Vyloučen hráč Tomáš Taran družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:31
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Mašek, asistoval David Turner (4:5).
26:47
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Mašek z trestného střílení (3:5).
24:00
24:00
16:37
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Procházka, asistoval Kamil Gembec (2:5).
12:00
12:00
06:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Taran, asistoval David Marhan (2:4).
05:41
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Ondřej Plocar, asistoval David Turner (2:3).
04:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Petr Procházka (1:3).
02:09
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský bez asistence (1:2).
01:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Tomáš Taran (0:2).
00:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Aleš Havlas; hráči v poli: Ladislav Pekárek, Petr Merlíček, Petr Procházka, Jiří Stožický, Kamil Gembec
00:00
Line-up domácích DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Josef Capoušek; hráči v poli: Ondřej Plocar, Michal Šulc, Petr Kudrnovský, Jan Čermák, Jan Mašek