3:0
1:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 5:2
5. Marcel Šuranský, 21. Vojtěch Koutný, 22. Jakub Florek, 27. Jakub Florek, 36. Martin Novák - 14. Jakub Malecha, 43. Radek Vobr; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Petr Holeček; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:1;
42:42
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Radek Vobr, asistoval David Farka (5:2).
41:50
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
38:17
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
35:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Ondřej Šimek (5:1).
31:03
Vyloučen hráč Jakub Florek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:07
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:35
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
26:20
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Jan Cihlář (4:1).
25:36
Vyloučen hráč Tomáš Kolík družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
21:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek bez asistence (3:1).
20:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Ondřej Šimek (2:1).
15:00
15:00
13:16
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Pavel Formánek (1:1).
05:01
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Jakub Tejnor, Tomáš Karas, Kryštof Ille, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský