2:1
2:3
- : -

DDM Dynamo Teplice - Sportovní klub Fbc Most 6:6
1. Jiří Czerwenka, 1. Petr Šnejdar, 17. Jan Doležal, 21. Lukáš Kešner, 39. Vojtěch Strejcovský, 45. Lukáš Kešner - 6. Roman Miškolci, 14. Marek Pohl, 21. Petr Řeháček, 33. Marek Pohl, 41. Ljubislav Djuranovič, 43. Petr Řeháček; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ladislav Pavlištík ? - Lukáš Lenko ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:3;
45:00
44:11
Timeout Sportovní klub Fbc Most
44:11
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Marek Šnobr (6:6).
43:36
Timeout DDM Dynamo Teplice
42:05
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Petr Řeháček, asistoval Josef Libecajt (5:6).
40:27
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Josef Libecajt (5:5).
38:38
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Petr Šnejdar (5:4).
32:11
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Roman Miškolci (4:4).
30:06
Vyloučen hráč Michal Miletín družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
28:20
Vyloučen hráč Marek Pohl družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za sekání.
25:39
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:40
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
20:36
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Petr Řeháček, asistoval Jiří Jelínek (4:3).
20:24
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Pavel Zeman (4:2).
16:13
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Petr Šnejdar (3:2).
15:00
15:00
13:27
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Jiří Jelínek (2:2).
05:41
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Roman Miškolci, asistoval Josef Libecajt (2:1).
00:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Jan Doležal (2:0).
00:26
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Pavel Zeman (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Sportovní klub Fbc Most:
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Jan Čermák, Michal Miletín, Lukáš Kešner, Jiří Czerwenka, Pavel Zeman