0:4
1:2
- : -

Spartak Pelhřimov B - FK Slovan J.Hradec 4:8
1. Libor Čech, 2. Martin Kos, 15. Petr Zajíček, 36. Martin Kos - 5. Ondřej Šimek, 9. Marcel Šuranský, 17. Marcel Šuranský, 21. Ondřej Šimek, 25. Jakub Tejnor, 29. Ondřej Šimek, 35. Michal Hřebíček, 43. Martin Novák; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Petr Holeček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Martin Domanský ? - Josef Filip ?; po třetinách: 3:2, 0:4, 1:2;
44:17
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
42:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Michal Hřebíček (4:8).
35:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos z trestného střílení (4:7).
34:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Kryštof Ille (3:7).
30:00
30:00
29:37
28:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Florek (3:6).
24:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Michal Hřebíček (3:5).
20:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Ondřej Stloukal (3:4).
16:27
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Kryštof Ille (3:3).
15:00
15:00
14:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Petr Zajíček, asistoval Martin Kos (3:2).
08:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Jakub Tejnor (2:2).
04:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek bez asistence (2:1).
01:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos, asistoval Jiří Žák (2:0).
00:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech, asistoval Martin Kos (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Josef Filip; hráči v poli: Kryštof Ille, Jakub Tejnor, Tomáš Karas, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Jan Koten, Libor Čech, Jiří Žák, Martin Kos, Petr Zajíček