1:2
2:1
- : -

Flashing Stars Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice C 5:3
3. Marek Piskorz, 9. Zdeněk Bartoš, 19. Jakub Šesták, 28. Michal Dembowski, 35. Filip Michejda - 17. Radim Madecký, 22. Petr Pryszcz, 28. Jaroslav Pietrasz; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Pavel Široký ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:1;
36:00
34:20
Vyloučen hráč Radim Madecký družstva Z.F.K. AQM Petrovice C na 2 minuty za hra rukou.
34:13
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice C
34:13
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Filip Michejda, asistoval Michal Beneš (5:3).
27:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Jaroslav Pietrasz bez asistence (4:3).
27:37
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Michal Dembowski bez asistence (4:2).
24:00
24:00
21:07
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Petr Pryszcz, asistoval Lubomír Kosydar (3:2).
18:57
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jakub Šesták, asistoval Marek Piskorz (3:1).
16:57
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice C vstřelil Radim Madecký, asistoval Petr Horák (2:1).
12:00
12:00
08:44
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Jaroslav Zíka (2:0).
02:15
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Marek Piskorz, asistoval Michal Dembowski (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice C:
00:00
Line-up domácích Flashing Stars Havířov: brankář: Marek Nejedlý; hráči v poli: Jakub Kuttler, Zdeněk Bartoš, Michal Beneš, Jaroslav Zíka