- : -
FBK Jeseník
FBC Droždín

FBK Jeseník - FBC Droždín 2:4
21. Lukáš Kubáň, 26. Lukáš Kubáň - 5. Vlastimil Roletzky, 13. Benedikt Müller, 13. David Bajer, 33. Martin Přikryl; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Vondrka ? - Vladimír Šiška ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:1;
36:00
33:02
Vyloučen hráč Štěpán Král družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
32:32
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval Josef Dobeš (2:4).
26:37
Vyloučen hráč Radek Políšenský družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:17
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Kubáň bez asistence (2:3).
24:00
24:00
20:17
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Kubáň bez asistence (1:3).
18:02
Vyloučen hráč Josef Dobeš družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:24
Vyloučen hráč Lukáš Krmela družstva FBK Jeseník na 2 minuty za blokování hokejky.
12:35
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Bajer, asistoval Jáchym Bielesz (0:3).
12:11
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Benedikt Müller, asistoval Vlastimil Roletzky (0:2).
12:00
12:00
08:09
Vyloučen hráč Martin Přikryl družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
04:05
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Vlastimil Roletzky, asistoval Josef Dobeš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Vladimír Šiška; hráči v poli: Josef Dobeš, Jakub Rybařík, Benedikt Müller, Jan Machatý, Vlastimil Roletzky
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: Vítek Kvapil, Tobiáš Lutonský, Štěpán Král, Lukáš Kubáň, Tomáš Daniel