5:0
5:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Chomutov B 11:5
8. Michal Fürstl, 18. Aleš Linka, 20. Aleš Linka, 25. Aleš Linka, 26. Michal Fürstl, 28. Aleš Linka, 34. Martin Marek, 37. Michal Fürstl, 40. Pavel Bezrouk, 43. Josef Helšus, 45. Martin Marek - 1. Lukáš Bohuňovský, 7. Marek Borovička, 36. Filip Nový, 38. Marek Selinger, 44. Karel Popovič; rozhodčí: Robert Kusek - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Karel Švíka ? - Tomáš Patera ?; po třetinách: 1:2, 5:0, 5:3;
45:00
44:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Aleš Linka (11:5).
43:21
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Karel Popovič bez asistence (10:5).
42:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Josef Helšus bez asistence (10:4).
41:24
Vyloučen hráč Marek Borovička družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost.
39:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Pavel Bezrouk, asistoval Aleš Linka (9:4).
37:07
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Selinger, asistoval Filip Nový (8:4).
36:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Lukáš Láník (8:3).
35:22
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Filip Nový, asistoval Marek Selinger (7:3).
33:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Jaroslav Bielik (7:2).
30:00
30:00
28:25
Vyloučen hráč Marek Selinger družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (6:2).
25:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl bez asistence (5:2).
24:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Jaroslav Bielik (4:2).
19:19
17:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Pavel Bezrouk (2:2).
16:14
Vyloučen hráč Patrik Karger družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:15
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
07:05
06:33
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Borovička, asistoval Lukáš Mock (0:2).
00:13
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Lukáš Bohuňovský, asistoval Marek Borovička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Karel Švíka; hráči v poli: Milan Čížek, Pavel Bezrouk, Martin Marek, Aleš Linka, Jaroslav Bielik