Turnaj regionálních výběrů U15 - Nové Veselí
4:0
4:0
- : -

Zlínský kraj U15 - Kraj Vysočina U15 10:0
3. David Ležatka, 5. David Ležatka, 13. Martin Ležatka, 14. Karel Ševčík, 15. David Ležatka, 16. Adam Jiříček, 21. Martin Ležatka, 22. Vojtěch Valůšek, 26. Dominik Novotný, 28. Dominik Novotný; rozhodčí: Filip Novák - Jan Máca; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Matocha 15 - Roman Kedroň 22; po třetinách: 2:0, 4:0, 4:0;
30:00
29:59
Vyjádření trenéra Zlína: Jsme rádi, že jsme hodili předchozí zápas za hlavu a navázali na výkon z prvního utkání. Těšíme se na zítra.
29:59
Vzjádření trenéra Vysočiny: Děkujeme rozhodčím, soupeři a divákům za zápas.
27:51
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Dominik Novotný bez asistence (10:0).
27:51
Tak bohužel, je tady desítka. Zítra si Vysočina zahraje pouze o 5. místo.
25:24
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Dominik Novotný, asistoval David Ležatka (9:0).
25:24
A tak tu je další gol na 9:0.
24:25
Když netrefíme ani prázdnou bránu, nemůžeme vyhrát.
22:40
S týmem z Vysočiny je to špatné. Nic se nedaří, navíc nyní v oslabení vzdorují tlaku soupeře.
21:34
Vyloučen hráč Jan Dufek družstva Kraj Vysočina U15 na 2 minuty za sekání.
21:12
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Vojtěch Valůšek, asistoval Adam Jiříček (8:0).
20:12
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (7:0).
20:00
20:00
15:40
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Adam Jiříček, asistoval Jan Pavelka (6:0).
14:04
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Ležatka (5:0).
13:53
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Karel Ševčík, asistoval Jan Veselý (4:0).
12:45
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Martin Ležatka bez asistence (3:0).
10:00
10:00
06:11
Vyloučen hráč František Jílek družstva Kraj Vysočina U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
04:41
02:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jan Máca.
00:00
00:00
Line-up hostů Kraj Vysočina U15: brankář: Roman Kedroň; hráči v poli: Maxmilián Škoda, Vít Andrýsek, Martin Sviták, Jakub Čejka, František Jílek
00:00
Line-up domácích Zlínský kraj U15: brankář: Lukáš Matocha; hráči v poli: Martin Ležatka, David Ležatka, Jakub Vít, Lukáš Pobořil, Dominik Novotný