0:1
0:0
- : -

1. FBK Eagles Orlová B - Flashing Stars Havířov 0:2
9. Jiří Vyležík, 19. Zdeněk Bartoš; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štefan Szöke ? - Marek Nejedlý ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:0;
36:00
34:00
Timeout 1. FBK Eagles Orlová B
29:28
Vyloučen hráč Zdeněk Bartoš družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
18:28
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Zdeněk Bartoš bez asistence (0:2).
17:59
Vyloučen hráč Jakub Kuttler družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
08:32
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Zdeněk Bartoš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Flashing Stars Havířov: brankář: Marek Nejedlý; hráči v poli: Jakub Kuttler, Zdeněk Bartoš, Michal Beneš, Jaroslav Zíka, Jiří Vyležík