2:2
0:1
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 3:4
4. Jakub Malecha, 16. Šimon Perek, 24. Pavel Formánek - 8. David Caha, 22. Miroslav Majner, 29. Václav Bíca, 35. Josef Čížek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Petr Holeček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Vališ ? - František Novák ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1;
45:00
43:49
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
38:32
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
34:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Josef Čížek, asistoval Marek Fučík (3:4).
34:22
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
28:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Bíca bez asistence (3:3).
28:07
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:07
Vyloučen hráč Petr Štumbauer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:26
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hra rukou.
23:35
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jakub Malecha (3:2).
23:04
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
21:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Miroslav Majner, asistoval Jakub Vojáček (2:2).
15:14
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Tomáš Holický (2:1).
15:00
15:00
07:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Václav Bíca (1:1).
05:47
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil Dominik Vlček.
03:58
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Pavel Formánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: František Novák; hráči v poli: Robin Podlaha, Jakub Tomšíček, Marek Fučík, Lukáš Svintek, Josef Čížek