Turnaj regionálních výběrů U17 - Pardubice
2:0
4:1
- : -

Jihomoravský kraj U17 - Zlínský kraj U17 7:1
6. Lukáš Punčochář, 19. Filip Antel, 20. Štěpán Kouřil, 22. Štěpán Kouřil, 26. Šimon Hronek, 27. Michal Valachovič, 28. Štěpán Kouřil - 27. Erik Kouřil; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil 6 - Filip Doležal 9; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:1;
30:00
28:23
Powerplay ZliKU17.
27:52
Timeout Zlínský kraj U17
27:52
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (7:1).
27:52
Jihomoravský kraj dovedl další protiútok do úspěšného konce.
26:45
2 branky v rychlém sledu.
26:44
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Michal Valachovič, asistoval Filip Konstant (6:1).
26:22
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Erik Kouřil, asistoval Jaroslav David (5:1).
25:53
JihKU17 byl úspěšný v "úklidu" míčku do branky.
25:52
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Šimon Hronek, asistoval Jan Benko (5:0).
23:04
Hráč ZliKU17 teď ztratil kontrolu i přehled na míčkem. Bohužel pro něj to bylo před ležícím brankářem.
21:19
Vedení JihKU17 se navyšuje. Kombinace od mantinelu křížem přes střed nebyla zachycena obranou Zlínského kraje.
21:18
20:10
3. třetina odstartovala zostra. JihKU17 se řítil do protiútoku, situaci 2 na 1 ovšem hráči nevyřešili dobře.
20:00
20:00
19:54
Matoušek zkoušel "Kyselovu" kličku, nevyšla mu. Jenže míček se ke Kouřilovi, a ten ho uklidil tam kam se má.
19:53
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Lukáš Matoušek (3:0).
18:37
Filip Antel se s tím nemazal, nerozvíjel další kombinaci, natáhl ke střele, a je to 2:0.
18:36
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Filip Antel, asistoval Martin Sedláček (2:0).
17:54
Vyloučen hráč Erik Kouřil družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za hra na zemi.
17:02
ZliKU17 dlouho dobu pod tlakem první lajny Jihomoravského kraje.
16:00
Nacvičený signál rozehrávky výběru JihKU17, chybělo zakončení do branky.
15:11
Teď si několik zásahu připsal brankář JihKU17.
11:01
Prozatím nejvážnější šanci si vypracovali hráči týmu JihKU17.
10:01
Přestávku před druhou periodou využili koučové obou výběru k poradě. Uvidíme jak to jejich svěřenci zpracují, a převedou do úspěšné podoby na hřišti.
10:00
10:00
08:47
Zlínský kraj na míčku, snaží se rozvinout postupný útok. Leč zatím neúspěšně.
07:01
No a málem bylo nejen vyrovnáno, ale dokonce otočeno ve prospěch ZliKU17. To vše v rozmezí 1 minuty.
05:35
Protiútok sice JihKU17 nevyšel, ale následná kombinace před brankou už byla zakončena gólovou střelou.
05:34
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Jan Benko (1:0).
03:19
Rychlá kombinace Jihomoravanů zakončená střelou skončila na ruce brankáře ZliKU17.
01:10
Hráč Zlínského výběru (ZliKU17) ohrozil čepelí obličej svého protivníka, tzv. došvihem. Tím tak skončil jeden z prvních útoků Zlínského kraje.
00:01
Jihomoravský kraj (JihKU17) vyhrál úvodní vhazování prvního utkání dnešní části turnaje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlínský kraj U17:
00:00
Line-up domácích Jihomoravský kraj U17: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Šimon Hronek, Matyáš Kůra, Adam Hemerka, Jan Benko, Lukáš Punčochář