Turnaj regionálních výběrů U17 - Mladá Boleslav
0:0
1:1
1:0

Středočeský kraj U17 - Ústecký kraj U17 2:1p
22. Marek Korych, 34. Štepán Švejda - 30. Jan Sattler; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík ? - Tadeáš Dittrich ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1, 1:0;
33:39
33:40
Střely v prodloužení 4:2, celkem 22:17.
33:40
Komentář trenéra domácích: Zápas brankářů, kteří střelce deptali. Nakonec jsme byli šťastnější my.
33:39
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (2:1).
33:39
Boleslaváci ukázali kdo je tady doma Vyhnánek krásně na Švejdu a ten vystřelil Středočechům finále turnaje.
32:46
Ústí rozvážně rozehrává.
31:22
Bachmaier prověřil Dittricha.
30:20
Téměř celo Boleslavská lajna rozjela svá kladiva a roztočila soupeře na obranné polovině.
30:00
30:00
Střely ve 3.třetině 7:6.
30:00
29:19
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Jan Sattler, asistoval Jakub Holovej (1:1).
28:31
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za hrubost.
26:48
Středočeši už,už slavili, ale náhle se před míčkem zjevila Dittrichova noha a zastavila střelu.
25:39
Nejprve se Vyhnánek zamotal do své kličky a následně znovu vypálil Korych, stav zůstává stejný.
23:20
Emoce pracují a rozhodčí si sjednává respekt.
21:34
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Marek Korych, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:0).
21:34
Vyhnánkovi to ještě nevyšlo, ale Korych ho zastoupil a svou dorážkou otevírá skóre tohoto zápasu.
20:30
Hosté nastoupili do 3.části hladově a Tomšík hned musel předvést důležitý zákrok.
19:10
Přesilová se Středočechům zatím nedaří podle představ.
17:41
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za opakované přestupky.
16:27
Ústecký celek zatím vychází ze zajištěné obrany a každý obraný zákrok hlasitě oslaví.
15:41
I Švejda zkusil znovu své střelecké štěstí, skóre svým pokusem ale nezměnil.
15:00
Dobrá střela Vojtíška přes ruk z mantinelu mířila na zadní tyč, branku nevsítil.
12:00
Velký závar před brankou ústeckého celku.
10:00
10:00
Střely po 1.třetině 5:5.
10:00
09:00
Nebezpečná střela vypuštěná na ústeckou branku z hole Nováka končí opět na skvěle chytajícím Dittrichovi.
07:20
Švejda ani na dvakrát Dittricha nepřekonal, stav beze změny.
05:33
Rozehrávka Ústí z nebezpečné vzdálenosti končí na bloku Korycha.
03:44
Ústečtí nevyužili přesilovou hru, Středočeši opět v pěti.
02:16
Zmatek před Tomšíkovou brankou uklidňuje obrana výhozem.
01:43
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za hrubost.