5:0
3:0
- : -

FBC Sokol Vodňany - SKP České Budějovice B 12:0
8. Jan Narovec, 9. Lukáš Vojík, 9. Marek Dóka, 10. Karel Šimánko, 20. Karel Šimánko, 22. Karel Šimánko, 22. Karel Šimánko, 26. Lukáš Dvořák, 27. Josef Procházka, 31. Karel Šimánko, 34. Dominik Starý, 34. Lukáš Vojík; rozhodčí: Václav Paletář - Martin Hrubec; vyloučení: 4:2; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Sladký ? - Jakub Škornička ?; po třetinách: 4:0, 5:0, 3:0;
45:00
44:45
Utkání už se pouze dohrává.
44:29
Trenér SKP se nechce dívat na hru svého celku. Radši hraje na svém mobilním telefonu.
43:35
Hajný nám předvedl v této soutěži nevídanou techniku.
40:41
Na hráčích posledního týmu tabulky se projevuje únava, Přece jenom mají jen 8 hráčů do pole a trenéra.
36:50
Únik v oslabení končí vedle.
36:06
Vyloučen hráč Karel Šimánko družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za hra na zemi.
33:58
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík, asistoval Marek Dóka (12:0).
33:48
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Dominik Starý, asistoval Lukáš Vojík (11:0).
33:37
Vyloučen hráč Zdeněk Hajný družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za hra vysokou nohou.
33:37
Je vyloučen hráč hostů Hajný, kterému se to vůbec nelíbí. Rozhodčí Paletář je nekompromisní.
30:43
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko, asistoval Miroslav Blecha (10:0).
30:43
Z tribun znící pokřiky deset deset byly vyslyšeny. Šimánko přidává svou pátou branku a rozhoduje utkání.
30:00
30:00
26:58
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Josef Procházka, asistoval Dominik Starý (9:0).
26:44
Jednou z nejzajímavějších událostí druhé třetiny je přiznání vodňanského Vojíka, který přiznal teč.
26:19
Je tu nuda a zima
25:43
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval Karel Šimánko (8:0).
24:32
I v přesilovce SKP hrozí spíše Vodňany. Hosté dnes nemají zřejmě svůj den.
23:07
Vyloučen hráč Josef Procházka družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za sekání.
21:26
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko, asistoval Marek Dóka (7:0).
21:16
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko, asistoval Dominik Starý (6:0).
21:16
Šimánko si dnes asi přišel nahnat kanadské body, jelikož právě teď střílí už svou čtvrtou branku v zápase.
19:57
Trestné střílení družstva FBC Sokol Vodňany neproměnil Marek Žlábek.
19:57
Teď nebo nikdy povzbuzovali spoluhráči Žlábka. Bohužel asi nikdy. Žlábek se střelou neuspěl.
19:33
16:05
Pumelice z půlky kapitána Nováka končí vysoko nad.
15:45
Vyloučen hráč Lukáš Dvořák družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
Máme za sebou první periodu, ve které Vodňany potvrdily roli favorita a s přehledem si kráčí pro vítězství.
15:00
13:23
Po střele jednoho z domácích beků se Starý svíjí v bolestech. Bolí, bolí.
10:50
První střela hráčů SKP končí na břiše brankáře Sladkého.
09:37
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko, asistoval Libor Zezula (4:0).
08:27
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Marek Dóka, asistoval Dominik Starý (3:0).
08:08
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík, asistoval Lukáš Dvořák (2:0).
07:34
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Jan Narovec, asistoval Dominik Starý (1:0).
06:37
Vyloučen hráč Michal Zamlinský družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za sekání.
05:57
Vyloučen hráč Lukáš Vojík družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za sekání.
04:12
Srážka dvou hráčů SKP. Na střídačce si budou mít jistě co vysvětlovat.
03:43
Utkání zatím nenabízí moc florbalové krásy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů SKP České Budějovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Vodňany:
00:00
Vítejte u posledního utkání dnešního turnaje. Čeká nás zápas mezi aktuálně pátými Vodňany a poslední rezervou SKP České Budějovice. Favoritem jsou borci z rybářského města, ale tým SKP nebude chtít dát svou kůži lacino.