Turnaj regionálních výběrů U15 - Liberec
3:3
1:0
- : -

Plzeňský kraj U15 - Karlovarský kraj U15 8:3
1. Vojtěch Mrvik, 4. Matěj Albrecht, 6. Vojtěch Mrvik, 9. Filip Zapletal, 13. Adam Žežula, 14. David Biněda, 20. Vojtěch Mrvik, 26. Vojtěch Mrvik - 17. Nicolas Beneš, 18. Daniel Péc, 18. Jan Sedlák; rozhodčí: Pavel Váňa - Jitka Píšová; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Beran ? - Štefan Chyla ?; po třetinách: 4:0, 3:3, 1:0;
30:00
26:12
Vyloučen hráč Nicolas Beneš družstva Karlovarský kraj U15 na 2 minuty za hrubost.
25:45
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Vojtěch Mrvik, asistoval Ondřej Sihelský (8:3).
25:27
Timeout Karlovarský kraj U15
20:31
Vyloučen hráč Marjan Geťko družstva Karlovarský kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:20
17:59
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Jan Sedlák bez asistence (6:3).
17:42
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Daniel Péc bez asistence (6:2).
16:35
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Nicolas Beneš z trestného střílení (6:1).
13:11
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil David Biněda, asistoval Matěj Rapp (6:0).
12:55
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Adam Žežula, asistoval Jakub Šedivý (5:0).
10:00
10:00
08:06
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Filip Zapletal, asistoval Ondřej Sihelský (4:0).
06:52
Vyloučen hráč Daniel Péc družstva Karlovarský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
05:48
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Vojtěch Mrvik, asistoval Vítek Vyčíchlo (3:0).
04:29
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva Karlovarský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
03:15
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Matěj Albrecht bez asistence (2:0).
00:45
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Vojtěch Mrvik, asistoval Matěj Albrecht (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Jitka Píšová.
00:00
00:00
Line-up hostů Karlovarský kraj U15: brankář: Štefan Chyla; hráči v poli: Martin Lukeš, Marjan Geťko, Jan Sedlák, Matěj Moravec, Daniel Péc
00:00
Line-up domácích Plzeňský kraj U15: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Vítek Vyčíchlo, Jakub Šedivý, Jiří Varta, Adam Denisov, Filip Zapletal