Turnaj regionálních výběrů U15 - Nové Veselí
2:3
5:1
- : -

Moravskoslezský kraj U15 - Zlínský kraj U15 8:7
7. Adam Mikoláš, 12. Václav Richtár, 20. Daniel Chatrný, 22. Adam Palčinský, 23. Adam Jiříček, 24. Daniel Chatrný, 30. Adam Mikoláš, 30. Daniel Chatrný - 4. David Ležatka, 10. Jakub Holiš, 10. Jakub Holiš, 16. Lukáš Pobořil, 18. Martin Ležatka, 20. Adam Jiříček, 26. Jakub Holiš; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Ondřej Glogar ? - Lukáš Matocha ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 5:1;
29:59
Trenér moravskoslezského výběru: Ukázala se velká síla týmu, kdy během čtyř sekund jsme dokázali otočit zápas a zvítězit.
29:55
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Martin Gattnar (8:7).
29:33
Vyloučen hráč David Ležatka družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
29:31
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Martin Gattnar (7:7).
26:45
Hráč Jakub Holiš tímto gólem má hetrick.
25:10
Hosté se , ale nedali zlomit a v čase 7:10 odskakují od domácích. Střelcem je Jakub Holiš
25:02
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jakub Holiš, asistoval Karel Ševčík (6:7).
24:59
Domácí stále tlačí a cítí , že by se mohli ujmout vedení
24:30
Po rychlém sledu gólů, kdy první gól si vstřelil do vlastní branky hráč Adam Jiříček domácí srovnali na 6:6
23:42
22:55
Vlastní branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Adam Jiříček (5:6).
22:17
Tímto snížením mají domácí velkou šanci na zvrat v utkání
21:20
Z otočky za domácí snižuje hráč Adam Palčinský
21:18
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Palčinský bez asistence (4:6).
20:00
20:00
19:40
Hosté zase zvyšují skóre. Střelcem je Adam Jiříček
19:28
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Adam Jiříček bez asistence (3:6).
19:17
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Adam Mikoláš (3:5).
19:00
Po vyloučení hostujícího hráče Jiříčka Adama mají domácí šanci na snížení skóre
18:44
Vyloučen hráč Adam Jiříček družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:41
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Martin Ležatka, asistoval Lukáš Pobořil (2:5).
17:10
Stále vidíme hezký zápas, který se hraje nahoru dolů
15:30
Po odrazu míčku od brankáře zvyšuje Lukáš Pobořil na 4:2.
15:18
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Lukáš Pobořil bez asistence (2:4).
14:20
Jak se nám krátí čas tak zápas se vyostřuje
11:20
Po hrubce obrany hostů , domácí snižují na rozdíl jednoho gólu.
11:00
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Václav Richtár bez asistence (2:3).
10:00
10:00
09:59
Nyní jsme viděli dva slepené góly. Oba dva dal Jakub Holiš. Hosté takto odskakují o dva góly.
09:33
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jakub Holiš, asistoval Jan Veselý (1:3).
09:18
Ze standarty z rohu hosté zvyšují na 1:2.
09:17
08:20
Domácí nyní tlačí na branku. Bude z toho gól?
06:25
Krásnou střelou Adam Mikoláš srovnává na 1:1. Asistenci má Šimon Bartoš
06:20
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Šimon Bartoš (1:1).
03:33
Hosté skórují , gólman propustil míček mezi nohy
03:25
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil David Ležatka, asistoval Jan Pavelka (0:1).