Turnaj regionálních výběrů U17 - Pardubice
0:3
0:4
- : -

Zlínský kraj U17 - Moravskoslezský kraj U17 1:10
4. Ondřej Malý - 1. Martin Šulc, 5. Matěj Sokol, 10. Martin Šulc, 11. Matěj Matoška, 13. Adam Choma, 14. Jakub Češek, 22. Adam Choma, 22. Adam Choma, 26. Adam Gábor, 28. Jan Vojáček; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 0 - Tomáš Petr 4; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:4;
30:00
27:47
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
27:28
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jan Vojáček, asistoval Matyáš Gryz (1:10).
25:28
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Adam Gábor, asistoval Matěj Matoška (1:9).
25:18
Zápas se spíše už jen dohrává "z povinnosti".
22:23
Gryz to pojal trochu lehkovážně, pro "pobavení" svých spoluhráčů.
22:22
Trestné střílení družstva Moravskoslezský kraj U17 neproměnil Matyáš Gryz.
21:55
Není to chyba zápisu, na posledních dvou brankách hostů se podíleli stejní dva hráči.
21:54
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Adam Choma, asistoval Jan Vojáček (1:8).
21:37
20:40
Velká šance Zlínského kraje. Zastavil jí pohotový blok bránícího hráče.
20:00
20:00
19:49
Nejprve hráč domácích promáchnul,a věnoval se pak nastavení čepele vzhledem k ploše. Jenže hra pokračovala bez něj, a Moravskoslezský výběr mohl dát další gól.
17:16
Hosté hrají většinu času na polovině Zlínského výběru.
13:10
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jakub Češek, asistoval Jakub Seibert (1:6).
12:19
A přichází trest, hosté šli v oslabení do protiútoku 2 na jednoho. 1:5.
12:18
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Adam Choma, asistoval Martin Šulc (1:5).
11:45
Zlínský výběr si nedokáže připravit zakončení.
10:54
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za hra na zemi.
10:37
Moravskoslezský výběr odskakuje. Hezká kombinace byla zakončena střelou do rohu branky.
10:36
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Matěj Matoška, asistoval Adam Gábor (1:4).
10:00
10:00
09:27
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Martin Šulc, asistoval Matěj Sokol (1:3).
08:47
Hosté promarnili už několik šancí na zvýšení vedení.
04:29
Sokol z Moravskoslezského kraje prostřelil vše, co stálo mezi míčkem a sítí branky.
04:28
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Matěj Sokol, asistoval Adam Gábor (1:2).
03:17
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Ondřej Malý, asistoval Petr Pšenčík (1:1).
02:00
Zápas poražených čtvtfinalistů rychle začal. Gól, vyloučení.
01:57
00:13
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Martin Šulc, asistoval Jan Vojáček (0:1).