Turnaj regionálních výběrů U15 - Liberec
0:1
2:1
- : -

Ústecký kraj U15 - Pardubický kraj U15 4:3
6. Matěj Krajc, 10. Martin Jeníček, 22. Daniel Kocaj, 26. Adam Manas - 1. Lukáš Drahný, 19. Lukáš Drahný, 26. Vojtěch Novák; rozhodčí: Pavel Váňa - Lukáš Čech; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký ? - Jan Matějka ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1;
30:00
29:10
Timeout Pardubický kraj U15
25:50
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Adam Manas, asistoval Tomáš Kolodziej (4:3).
25:03
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jan Nezval (3:3).
21:47
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Daniel Kocaj bez asistence (3:2).
20:00
20:00
18:17
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Petr Křinka (2:2).
16:01
Vyloučen hráč Dominik Novák družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za blokování hokejky.
10:00
10:00
09:39
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Martin Jeníček, asistoval Tomáš Kolodziej (2:1).
08:10
Vyloučen hráč Jan Nezval družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za sekání.
07:35
Vyloučen hráč Martin Jeníček družstva Ústecký kraj U15 na 2 minuty za sekání.
05:41
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Matěj Krajc, asistoval Tomáš Kolodziej (1:1).
00:23
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Michal Puchner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Pardubický kraj U15: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Lukáš Říha, Vojtěch Novák, Lukáš Drahný, Denis Drbal, Dominik Novák
00:00
Line-up domácích Ústecký kraj U15: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Marek Sochor, Jan Dolejší, Tomáš Kolodziej, Daniel Kocaj, Martin Šnobr