2:0
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBS Olomouc C 3:3
23. Marek Švec, 29. Filip Boháč, 37. Martin Ondra - 9. Michal Fleischer, 19. Adam Žižlavský, 20. Jan Houserek; rozhodčí: Václav Killar - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Kašpar ? - Jiří Konečný ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0;
39:00
37:43
Timeout FBC Droždín
36:56
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Martin Šťastný (3:3).
35:05
Vyloučen hráč Marek Švec družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
33:54
Vyloučen hráč Vojtěch Lička družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za hrubost.
32:24
Vyloučen hráč Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
30:00
Droždín se dotáhl na rozdíl 1 branky a má přesilovku.Bude comeback?
29:59
Vyloučen hráč Stanislav Kosek družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za bránění ve hře.
28:41
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Filip Boháč, asistoval Jan Machatý (2:3).
26:00
26:00
22:54
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Marek Švec, asistoval Martin Šťastný (1:3).
19:39
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Jan Houserek, asistoval Richard Beran (0:3).
18:49
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Adam Žižlavský, asistoval Stanislav Kosek (0:2).
16:00
Na straně Olomouce to je Adam Novák . Adam se dnes může cítit jako doma, protože je to litovelský odchovanec,který si prošel kvalitní litovelskou akademií a patřil zde k obřím talentům.
14:00
Tenhle zápas nám nabízí přehlídku talentů.. Na straně Droždína tu máme Jana Machatého.. je sice ještě junior, ale už od začátku sezony patří k oporám týmu. Za svou bohatou kariéru však dnešnímu zapisovateli, tedy mně, moc gólů nevstřelil.
13:00
13:00
08:00
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Michal Fleischer bez asistence (0:1).
04:00
Zápas zatím připomíná spíš plácanou než florbal
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc C:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Václav Kašpar; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Martin Šťastný, Marek Švec, Martin Ondra