2:3
- : -
FBC Droždín

FBC Playmakers Prostějov - FBC Droždín 6:12
1. Pavel Janeček, 16. Patrik Dočkal, 17. Filip Schuster, 26. Pavel Janeček, 36. Pavel Janeček, 38. Patrik Dočkal - 9. Tomáš Otevřel, 10. Marek Švec, 12. Martin Ondra, 16. Martin Šťastný, 20. Marek Švec, 21. Tomáš Jankových, 22. Martin Ondra, 24. Martin Ondra, 26. Jan Machatý, 31. Martin Ondra, 32. David Jahoda, 37. Petr Jahoda; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Ivan Štefek ?; po třetinách: 1:3, 3:6, 2:3;
39:00
38:46
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
37:43
Přání však nebylo vyslyšeno a je tu další gól
37:42
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal bez asistence (6:12).
37:30
Lachnit už si přeje jediné: "nedávejte už góly prosím."
36:50
Blíží se nám konec zápasu a stav je stále vyrovnaný. Napjatost fanoušků by se dala krájet
36:12
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Petr Jahoda, asistoval Jan Krahulík (5:12).
35:36
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Pavel Janeček, asistoval Pavel Bujnoch (5:11).
35:02
Vyloučen hráč Martin Ondra družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
32:00
Roztržka na pořadatelském stolku mezi Pichlerem a Lachnitem kvůli nepovedenému vtipu Lachnita. Krev zatím neteče
31:50
"Likvidační" faul Machatého. Na otázku zda je normální odpověděl: "Dobrá šibenice ten můj gól."
31:49
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
31:31
Branku družstva FBC Droždín vstřelil David Jahoda z trestného střílení (4:11).
31:31
Trestné střílení pro Droždín. Vzhledem ke skóre zápasu velmi důležitý moment
30:17
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Marek Švec (4:10).
30:17
Velmi důležitý 10. gól, který kompletně mění průběh zápasu.
29:10
Vzkaz pro Marka Pichlera: " Zavaž si tkaničku."
26:01
Pichler si šel o přestávce opět zastřílet a nezklamal. Tentokrát trefil 8 z 8 střel na mantinel. P.S. rozhodně nemířil na bránu
26:00
26:00
25:59
Na tribunách nám začínají hromadné vášně.. Litovelské hvězdy,jako Mikulka,Zima,Liška, se věnují svým polovičkám
25:59
Hráč číslo 94 byl sice vážně zraněn avšak díky rychlému zásahu zdravotníka Skály, který mu nohu posprejoval prázdným sprejem už opět běhá po hřišti.
25:52
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Pavel Janeček, asistoval Patrik Dočkal (4:9).
25:19
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý bez asistence (3:9).
25:01
Vyloučen hráč Tomáš Jankových družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
24:00
Info o Marku Pichlerovi: "Petri ještě nevolal."
23:17
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Martin Šťastný (3:8).
22:30
Hráč Droždína teď krásným telemarkem zastavil brejk soupeře.Hodnocení poroty.. Marek Pichler dává..9, Lukáš Lachnit.. 10, Marek Frank omdlel úžasem tudíž není schopen hodnotit
21:21
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Marek Švec (3:7).
20:57
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Tomáš Jankových, asistoval Jan Machatý (3:6).
19:42
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Marek Švec, asistoval Martin Šťastný (3:5).
19:00
Módní policie Litovel si cení ponožek hráče číslo 94 z Prostějova,které mu jistě darovala jeho babička, která bude jistě velice nadšená že nenastydne
16:57
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Filip Schuster, asistoval Patrik Dočkal (3:4).
15:47
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Šťastný, asistoval Martin Ondra (2:4).
15:13
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Michal Sobecký (2:3).
14:30
Vyloučen hráč Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost.
14:30
Vyloučen hráč Petr Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
13:00
13:00
Přestávková all-star show v podobě Marka Pichlera.. 10/10 střel přesných!!!!!! Eškeree
13:00
11:52
09:25
08:55
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Tomáš Otevřel, asistoval Martin Ondra (1:1).
08:43
Vyloučen hráč Filip Boháč družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost.
05:13
00:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Filip Boháč, Nikita Fesyukov, Martin Šťastný, Marek Švec, Martin Ondra