2:2
0:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Chomutov B 3:6
2. Lukáš Láník, 18. Lukáš Láník, 23. Jiří Klokočník - 5. Ondřej Holubář, 27. Ondřej Suchý, 28. Ondřej Vršata, 39. Filip Klíma, 45. Ondřej Suchý, 45. Marek Najman; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 7:5; využití: 1:4; zásahy brankářů: Daniel Castrillo ? - Jakub Gaier ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:3;
44:58
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Najman, asistoval Ondřej Vršata (3:6).
44:20
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Suchý bez asistence (3:5).
43:28
Vyloučen hráč Jakub Laurich družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
43:28
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za vražení zády.
38:32
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Filip Klíma, asistoval Ondřej Holubář (3:4).
37:19
Vyloučen hráč Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
32:25
Vyloučen hráč Patrik Karger družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
27:40
Vyloučen hráč Marek Najman družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
27:01
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Jakub Gaier (3:3).
26:44
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Suchý, asistoval Michal Marek (3:2).
24:49
Vyloučen hráč Jakub Hauf družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
22:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník bez asistence (3:1).
17:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník bez asistence (2:1).
16:25
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
16:25
Vyloučen hráč Jan Dyršmíd družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování.
16:25
Vyloučen hráč Patrik Karger družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
08:30
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost.
04:28
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Holubář, asistoval Filip Klíma (1:1).
03:30
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
02:48
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za špatné střídání.
01:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jakub Laurich (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Gaier; hráči v poli: Michal Marek, Filip Klíma, Eduard Tomko, Patrik Karger, Jan Dyršmíd