1:2
0:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - Wizards DDM Praha 10 2:6
3. Simona Jílková, 29. Karolína Břoušková - 4. Vanda Sudíková, 8. Michaela Lachová, 18. Michaela Lachová, 27. Gabriela Pechrová, 32. Veronika Jarrahová, 41. Adéla Valentová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Kateřina Maxová -6 - Daniela Sklenářová -2; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:2;
45:00
40:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Sára Vašková (2:6).
38:45
Timeout Viking TJ Kobylisy
31:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Veronika Jarrahová, asistoval Lucie Smutná (2:5).
30:00
30:00
28:39
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Karolína Břoušková bez asistence (2:4).
26:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Gabriela Pechrová, asistoval Adéla Valentová (1:4).
25:32
Vyloučen hráč Pavla Uhlířová družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
17:03
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michaela Lachová, asistoval Veronika Jarrahová (1:3).
15:00
15:00
07:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michaela Lachová, asistoval Andrea Suchánková (1:2).
03:35
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vanda Sudíková, asistoval Lucie Smutná (1:1).
02:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Simona Jílková, asistoval Tereza Panenková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Daniela Sklenářová; hráči v poli: Karolína Doležalová, Gabriela Pechrová, Jana Melounová, Lucie Smutná, Adéla Valentová