2:2
0:3
- : -

FBC Draci Říčany bílí - FC Bučis Team 5:6p
13. Marek Honzák, 13. Michal Strieženec, 14. Tomáš Zicha, 16. David Tománek, 23. Michal Strieženec - 22. Štěpán Novák, 30. Kryštof Počta, 32. Matěj Štrobach, 39. Antonín Šubrt, 39. Matyáš Bóday, 46. Antonín Šubrt; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jiří Kalcovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: František Lerch ? - Eduard Vladař ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 0:3;

Ukončena trestná střílení.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šubrt z trestného střílení (5:6).
45:00
44:22
Timeout FC Bučis Team
39:34
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání.
38:18
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Bóday, asistoval Daniel Macháček (5:5).
38:00
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šubrt, asistoval Martin Korba (5:4).
35:37
Timeout FBC Draci Říčany bílí
31:30
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Štrobach, asistoval Lukáš Holas (5:3).
30:00
30:00
29:22
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Štěpán Novák (5:2).
22:20
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Jakub Vykouk (5:1).
21:35
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Matěj Kolář (4:1).
19:28
Vyloučen hráč David Jordan družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:28
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval František Lerch (4:0).
15:00
15:00
13:13
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Filip Nevický (3:0).
12:55
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vítězslav Špok (2:0).
12:00
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák, asistoval Vojtěch Honzák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Jiří Kalcovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team:
00:00
Line-up domácích FBC Draci Říčany bílí: brankář: František Lerch; hráči v poli: Marek Jirků, Ondřej Kubeš, Vítězslav Špok, David Tománek, Michal Strieženec