1:1
1:2
- : -

FBC Panthers Liberec B - Florbal Liberec 3:4
3. Ondřej Bartušek, 28. Tomáš Hess, 33. Tomáš Hess - 13. Jan Martínek, 21. Tomáš Horáček, 37. Jan Martínek, 41. Jan Martínek; rozhodčí: Michal Jon - Jan Pondělíček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dušan Ramírez ? - Michal Honíšek ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
45:00
43:39
Timeout FBC Panthers Liberec B
40:42
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jan Martínek, asistoval Pavel Urbánek (3:4).
40:35
Vyloučen hráč Jan Vondráček družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:28
Vyloučen hráč Tomáš Sluťák družstva Florbal Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:08
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jan Martínek, asistoval Tomáš Horáček (3:3).
32:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Tomáš Hess, asistoval Jan Král (3:2).
30:00
30:00
27:10
20:48
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Tomáš Horáček, asistoval Martin Šír (1:2).
15:00
15:00
12:25
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jan Martínek bez asistence (1:1).
08:55
Vyloučen hráč Martin Šír družstva Florbal Liberec na 2 minuty za sekání.
02:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Ondřej Bartušek, asistoval Jan Kopeček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a Jan Pondělíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Liberec:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: David Doškář, Tomáš Hess, Václav Lukáš, Jiří Jeník, Jan Král