4:2
1:3
- : -

FBC JELENI UNHOŠŤ - Sport Eden Beroun 6:5
9. Martin Halíř, 15. Vojtěch Černý, 19. Tomáš Novan, 20. Jakub Hájek, 24. Tomáš Novan, 25. Vojtěch Černý - 22. Adam Florián, 24. Adam Florián, 28. Šimon Chňoupek, 33. Šimon Velechovský, 35. Adam Hozman; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Brynda ? - Vojtěch Knobloch ?, Adam Šlejhar ?; po třetinách: 1:0, 4:2, 1:3;
36:00
35:33
Neskutečné neskutečné - Halíř nedal branku do prázdné branky, trefil tyč. Všichni šílí a my taky
34:50
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Hozman, asistoval Vít Žebra (6:5).
34:05
Kolem obou branek je nyní pořádně vedro
32:42
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Šimon Velechovský, asistoval Vít Žebra (6:4).
32:42
Beroun opět skóruje při hře v 6 lidech. Je tu drama dámy a pánové.
32:05
Halíř a Černý o sobě vědí, avšak další branku pro Unhošť to zatím nepřineslo
30:01
Cink, cink - vzpomínky na Vánoce přineslo cinkání tyček za zády brankáři Unhoště
27:35
Napětí, radost, smutek - to vše je zde k vidění.
27:16
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Šimon Chňoupek, asistoval Adam Florián (6:3).
27:16
Beroun využil přesilovku a chce zápas zdramatizovat.
26:04
Vyloučen hráč František Šlik družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:02
Hra Berouna působí zmateně a nekonsolidovaně. Snad se něco změní při přesilové hře
24:38
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Vojtěch Černý, asistoval Sebastián Vlček (6:2).
24:38
Černý dává svou druhou branku a žene Unhošť za třemi body.
24:05
Jdeme na to! Unhošť začala skvěle
24:00
24:00
23:55
Gólově nabitá 12tá minuta se chýlí ke konci - Beroun nic nevzdává, ale Unhošť je odhodlána vyhrát.
23:22
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Tomáš Novan, asistoval František Šlik (5:2).
23:13
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Florián, asistoval Šimon Chňoupek (4:2).
22:12
Střídání brankářů na straně Berouna, Do brány jde hráč ze hřiště Šlejhar.
21:09
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Florián bez asistence (4:1).
21:09
Beroun šel do hry bez brankáře a přineslo to ovoce v podobě gólu.
19:55
Brankář Berouna je evidentně rozhozen.
19:23
Timeout Sport Eden Beroun
19:23
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Jakub Hájek bez asistence (4:0).
19:23
Wow, Hájek z vlastní poloviny přes ceé hřiště nahodil míček a ten doskákal do branky. Tohle bude brankáře Berouna budit ze spánku ještě dlouho.
19:12
Přece jen přichází zajímavý moment. Unhošť dává další branku, Novan se trefil po nahrávce produktivního Halíře
18:12
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Tomáš Novan, asistoval Martin Halíř (3:0).
18:12
Hra v posledních minutách nenabízí zajímavé momenty
14:28
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Vojtěch Černý bez asistence (2:0).
14:28
Olaláá, Černý vypálil z dálky a krásně trefil růžek branky. Diváky tato střela zvedla na nohy.
13:38
Další tvrdý zákrok, tentokrát za mantinelem hráč z Unhoště - pane rozhodčí, nemělo by se vylučovat?
13:00
Jdeme na druhou část, snad uvidíme více gólů a trochu více florbalovosti.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Šlejhar družstva Sport Eden Beroun
12:00
12:00
11:15
Tvrdý zákrok a hráč Berouna končí za mantinelem. Hlavní pořadatel musel naplno předvést své schopnosti při srovnávání manťáků.
10:00
Beroun tápe v rozehrávce a kombinaci. Unhošť je přímočařejší.
08:00
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Martin Halíř bez asistence (1:0).
08:00
Halíře už sice dávno neplatí, avšak Halíř z Unhoště byl platný až dost. Unhošť vede 1:0 a je nutno říci, že zaslouženě.
07:10
Tým Berouna se ubránil v oslabení a opět se hraje 5 na 5
06:50
Utkání se hraje ve velkém tempu, tým Unhoště musí hrát v rozlišovácích.
05:03
Vyloučen hráč Jan Špička družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Kryštof Kušta, Šimon Velechovský, Šimon Chňoupek, Pavel Pilnáček, Adam Hozman