0:0
1:1
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - FBC Kutná Hora  2:3
2. Martin Karban, 45. Michal Pěkný - 4. Jan Kodaj, 4. Vojtěch Franc, 37. Jan Kodaj; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Jan Zlatohlávek ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:1;
45:00
44:07
Timeout FAT PIPE Traverza Chodov
44:07
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Pěkný z trestného střílení (2:3).
40:00
Hráči Kutné Hory předvedli perfektně zahranou přesilovku a skoro nepustili druhý tým do šancí.
38:10
Vyloučen hráč Jan Danda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Zdeněk Vavřina (1:3).
36:03
Čekání na gól přerušila až nyní Kutná Hora.
33:00
Začátek 3. třetiny zatím probíhá poměrně klidně a hra se rovnoměrně přelévá z jedné strany na druhou.
30:00
30:00
29:00
Druhá třetina, i přes velký tlak na obou stranách, gól nepřinesla.
15:00
15:00
03:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Vojtěch Franc, asistoval Zdeněk Vavřina (1:2).
03:25
01:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Martin Karban, asistoval Tobiáš Bednář (1:0).