1:2
0:3
- : -

Panthers Praha B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:7
15. Maxmilián Bursík, 24. Maxmilián Bursík - 5. Oliver Mahr, 12. Jiří Dolejš, 24. Oliver Mahr, 26. Martin Eliáš, 40. Jiří Dolejš, 41. Adam Lešuk, 45. Adam Lešuk; rozhodčí: Jakub Dragoun - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexandre Bouazra ? - David Křeček ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:3;
45:00
44:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Oliver Mahr (2:7).
44:39
..vyslyšel naši prosbu..děkujeme
40:26
40:26
Hráč 71 krásně vymetl pavučiny v šibenici, ještě tu druhou prosíme..
39:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jiří Dolejš, asistoval Jakub Liška (2:5).
39:23
Prázdná brána? ..zkušeně po zemi, brankář měl letecký den..
31:00
Kombinace hezké, ovšem golman bílých byl proti
30:00
30:00
29:23
Vyloučen hráč Dominik Charvát družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
28:05
Souboj speciálních formací vyhrála ta obranná..gratulujeme
26:05
Vyloučen hráč Maxmilián Bursík družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Oliver Mahr (2:4).
24:00
Konečně góly.. ty chceme vidět, to je koření tohoto krásného sportu!
23:52
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Maxmilián Bursík, asistoval Kryštof Novotný (2:3).
23:25
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Oliver Mahr, asistoval Filip Kračmer (1:3).
22:00
Žluto-modří na míčku..ovšem stále bez vstřeleného gólu. Panthers srdnatě vzdorují a využívají chyb v kombinacích..
15:00
15:00
14:46
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Maxmilián Bursík, asistoval Jáchym Šetelík (1:2).
14:46
Drama..Panthers vstřelili gól do šatny!
13:00
Panthers zatím poměrně úspěšně odolávají a vyrážejí do přečíslení..jen vydržet..
11:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jiří Dolejš, asistoval Jan Blažej (0:2).
05:00
povolit..utáhnout.. A máme tu první gól dnešního turnaje..
04:51
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Oliver Mahr, asistoval Jakub Liška (0:1).
04:00
TBC střílí jako Charvátová v biatlonu, zařízení netrefí a netrefí.. I proto se nám Panthers dostávají do tempa..
01:00
Králův Dvůr začal velmi zostra..zřejmě nemohli dospat jak se na dnešní zápas těšili..hýří aktivitou!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Christian-Marcel Kušnirák.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B:
00:00
Vítáme Vás u dnešního úvodního utkání 2.ligy dorostenců. Pohodlně se usaďte, přejeme Vám příjemnou zábavu!